Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet magával vinni...

Miért nem lehet magával vinni a kulcsot ha megy valahová?

Figyelt kérdés
Távoktatás van és videohívásos óra és amikor édesapám itthon van és megy valahova, akkor nem visz kulcsot, mert itthon vagyok. Ha óra közben ér haza, akkor le kell szaladnom hogy beengedjem.
2021. ápr. 14. 12:44
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
19%
hallatlan
2021. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Mert hát nem szívesen hagyom záratlanul az ajtót, ebbe a mai világba. Némelyik ember csak ugy beszokott sétálni a kinti kapunkon
2021. ápr. 14. 12:49
 3/55 anonim ***** válasza:
92%

Megkérném szépen hogy vigyen kulcsot, elmagyaráznán kedvesen és érthetően hogy attól hogy itthon vagyok, nem érek rá mert óráim vannak. Ha nem értené akkor egyszerűen nem engedném be ha épp óra közben jön. Csak akkor mennék beengedni, ha vége lenne az órámnak. Hadd dühöngjön, legközelebb majd visz kulcsot.

Vannak akik nem értenek a szép szóból, és csak a saját kárukon tanulnak.

2021. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Akkor meg leb@sz xd
2021. ápr. 14. 12:56
 5/55 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom milyen környék az ahol nap közben csak úgy besétálnak. Én ha itthon vagyok akkor nap közben nyitva van, csak éjjelre zárom be. Ha már bezárni van időd lemenni akkor legyen időd kinyitni. Ha jól értem apukád akkor vinne kulcsot ha nem lenne otthon senki de így hogy otthon vagy úgy van vele hogy úgyse zárod be vagy ha igen akkor majd ki is nyitod neki. Gondolom amikor ő is ott van akkor nincs zárva az ajtó szóval ha már neked vannak ilyen extra szokásaid akkor törődj bele hogy néha le kell szaladnod kinyitni az ajtót.
2021. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Akkor van baj, ha írni kell valamit lemaradok
2021. ápr. 14. 13:00
 7/55 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ne zárd be és probléma megoldva.
2021. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Hát de akkor bejöhet bárki
2021. ápr. 14. 13:02
 9/55 anonim ***** válasza:
98%
Megkérted már? "Apa, kérlek vigyél magaddal kulcsot, ha elmész. Számomra nagyon kínos, amikor óra közben le kell rohannom ajtót nyitni. Ilyenkor gyakran a tanulásban is lemaradok. Köszönöm"
2021. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
80%

De akkor eszerint te is zárod be az ajtót utána, nem?

Én nem zárnám be. Megmondanám, hogy ha ő nem zárja be az ajtót, ha ő nem félti a holmikat, pedig ő kereste meg a rájuk való pénzt, akkor én minek féltsek otthon bármit is.

2021. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!