Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet magával vinni...

Miért nem lehet magával vinni a kulcsot ha megy valahová?

Figyelt kérdés
Távoktatás van és videohívásos óra és amikor édesapám itthon van és megy valahova, akkor nem visz kulcsot, mert itthon vagyok. Ha óra közben ér haza, akkor le kell szaladnom hogy beengedjem.
2021. ápr. 14. 12:44
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
#33,38 tudod, amelyik kutya ugat, az nem harap, tartja a mondás
2021. ápr. 14. 14:36
 42/55 anonim ***** válasza:
0%

Erre ne vegyél mérget....

Engem már 3 kutya harapott meg.

2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Ha csak kötözködni tudtok, akkor skipeljetek
2021. ápr. 14. 14:50
 44/55 A kérdező kommentje:
Mindenkinek jobb lesz
2021. ápr. 14. 14:50
 45/55 A kérdező kommentje:
#38 ezt mond azoknak az időseknek is, akikhez betörnek 100 forintért
2021. ápr. 14. 14:54
 46/55 anonim ***** válasza:
16%

És most ezzel megoldódik a probléma, ha ilyen pimfli dolgot kiírsz a GYK-ra, kérdező....???


Nincs kommunikáció köztetetk????

2021. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz c**ánygettóban élni.

Mi is zárjuk napközben az ajtót.

Egy dunántúli megyeszékhely.

2021. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
83%

Ha más nem segít, beszéld meg a tanárral, hogy írjon be egy szaktanári figyelmeztetést, mert kirohangálsz az óráról. Aztán ha apukád méltatlankodik, világosítsd fel, hogy ez az ajtónyitogatás miatt van. Ha az iskolában ülsz, se futkoshatsz ki kedved szerint a folyosóra.

Egyébként mi is zárva tartjuk a kertkaput. Nem szeretném, hogy valaki eltolja a bicikliket a kamrából. Ismerősömnél a pécsi belvárosban a összes táskát gyűjtötte össze egy besurranó az előszobából. Vendégségben voltak a felnőtt gyerekek a szülőknél, szóval négy vagy öt kézitáska, benne pénztárca, iratok volt a zsákmány.

2021. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, amikor én tettem fel egy kérdést, hogy anyám mindig számon kér, ha nincs zárva az ajtó, akkor azért estek nekem, hogy ez milyen veszélyes, betörhet valaki, biztos abból adódik anyám kiakadása, pedig amúgy a kérdésben ott volt, hogy a számonkérés tárgya az, hogy "Hová mentél, hogy nyitva az ajtó?". Szó sem volt aggódásról anyám felől, de mégis mindenki neki adott igazat a válaszok közül. Mert ugye veszélyes nyitvahagyni az ajtót szerintük

Itt neked azt írják, hogy nem veszélyes nyitvahagyni, hagyd úgy nyugodtan.

Most én erősen kétlem, hogy lecsélődtek a válaszadók teljesen, szóval szerintem elég erős képmutatás van itt a gépezetben, miszerint a szülőnek csak és kizárólag igaza lehet.

Egyébként ez volt az én kérdésem anno:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Kérdező! Neked azt javaslom, hogy vagy állj bele a konfliktusba és ne menj óra közben ajtót nyitni. Vagy hagyd úgy az ajtót és törődj bele. Esetleg opció lehet még apukád sokkolása a témában. Ha érdekli a tanulmányod simán bejátszhatod, hogy vannak emiatt egyeseid, beírásaid, ha ő maga nem nézi az e-naplót, mert nem ért hozzá, akkor tanár se kell ehhez, csinálsz egy screenshotot, átszerkeszted, átküldöd neki. Ha meg még sokkolóbb akarsz lenni, akkor rendezkedj be úgy, amíg távol van, mintha betörtek volna. Kicsit ez durva, annyira nem is ajánlom, mert baj lehet belőle. De valamit csinálj vele, ha a megbeszélés nem megy

2021. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Ilyen logikátlanok az emberek.

Engem meg elkezd sértegetni a bunkó paraszt hogy nem vagyok 100-as, csak 1%-os. Pedig csak egy kérdést írtam ki, aztán még neki áll feljebb. Hát besz@rok.

2021. ápr. 14. 16:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!