Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet magával vinni...

Miért nem lehet magával vinni a kulcsot ha megy valahová?

Figyelt kérdés
Távoktatás van és videohívásos óra és amikor édesapám itthon van és megy valahova, akkor nem visz kulcsot, mert itthon vagyok. Ha óra közben ér haza, akkor le kell szaladnom hogy beengedjem.
2021. ápr. 14. 12:44
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
De valamikor visz magával kulcsot szóval nem értem
2021. ápr. 14. 16:57
 52/55 anonim ***** válasza:
41%

De akkor is, mit akarsz? Mi beszéljük rá édesapádat, hogy vigyen magával kulcsot?

Vagy majd megmutatod neki, hogy kiírtad ezt a kérdést, és a válaszadók neked adtak igazat, szóval igenis vigyél magaddal kulcsot, apa, vagy mi?!

Ez tökre egy olyan dolog, amit meg lehet beszélni az apáddal.

Ha tényleg leszid, akkor az feltehetőleg azért van, mert rosszul kezdesz neki a beszélgetésnek.

De egyébkéntis egyértelmű, hogy ez vagy trollkérdés, vagy csak valami 12-14 éves kisgyerek idejött kidühöngeni magát, mert a mosogatás mellett még ki is kell zárja az ajtót az apjának. Hát ez felháborító.

2021. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Ezt szerinted bárki meg tudja válaszolni apádon kívül....???


Nem értem , miért kellett ezt kiírni...

2021. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk is szokás volt anno a sok tahónak bejárkálni, míg nem kezdtük zárni a kaput. Jaj, de én ismerem apukádat - címen.


És, bmeg? Apám dolgozik este ötig, semmi nem indokolja, hogy random idegen 10-kor csak úgy besétáljon az udvarunkra.

2021. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Hát ja
2021. ápr. 15. 11:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!