Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki otthon lakik szüleivel...

Aki otthon lakik szüleivel mennyit ad haza?

Figyelt kérdés

30 éves fiú vok keresek 150 ezret anyám elker 100 at egy hónapban ez a válasz rá, h minden drága.

Szerintetek?



2021. ápr. 20. 20:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

40-et kell fizetnem haza.

A kaját magamnak állom, külön főzök, külön mosok.

2021. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem költözöl el egy albérletbe?
2021. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hát az h én nem akarok hazaadni max 50 et havonta 😄
2021. ápr. 20. 20:55
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Én nekem már így olcsóbb lenne albérlet
2021. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%
Jó vicc, és abból az ötvenből ennél, meglenne a rezsi, meg költenél is? Még egy harminc éves aki eltartatná magát a szülővel...
2021. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
Ne hogy félre érts,de hogy van rajta fél millió ha édesanyád 100e forintot vesz le a bankkártyádról és 150e ft a fizetésed? Más felől ha kertes házban laktok gondolom nállatok a rezsi se 10e forint hanem kicsivel több. Télen nem tudom esetleg gázzal vagy fafűtés van mert az a fa ára se egy olcsó mulatság. Szóval így nem tudom mennyire reális amit a szülő kér/vesz el.
2021. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%
Anyad pofatlanul lehuz. Undorito...
2021. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
72%
"Ne hogy félre érts,de hogy van rajta fél millió ha édesanyád 100e forintot vesz le a bankkártyádról és 150e ft a fizetésed? " Úgy hogy ötvenet lerak, százezerből meg eszik, fizeti a rezsit, és költ amire kell. Magyarán annak ellenére hogy sír a szája, az anyja tartja el harminc évesen.
2021. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
81%

38 éves nő vagyok. Egy telken, de külön házban lakok a családommal. A számlákat felezzük. Ennyi. Persze mindenben segítünk amiben kell. Kert gondozás, takarítás. Kivesszük a részünk a munkából.

Veled, úgy tűnik, albérletet fizetett az anyukád. Te csinálsz valamit otthon, vagy csak ülsz egész nap a szobádban és játszol? Ennyi idősen már elkellene hagyni a mamahotelt. Ha sokalod keress igazi albit.

2021. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Edinasz válasza:
72%

Na akkor egy 85 nm es padlofűtéses új ház rezsije nálam

35 futes (elektromos kazánnal) így ebbe benne van az összes villanyszamla is naponta mosok, és szárítok szárítógéppel(AAA energai osztályosok)

1200 szemetdij

14.000 víz (nagy kádban furdunk minden este, két kisgyerekkel)

7000 internet +tv

3500 lakasbiztositas


Nekünk még számos m@s kiadás... De próbálom csak azokat írni, ami mindenkinek van.

Nos a kaja, ha nem rendeltek is, minimum 500/fobaz ebéd, főleg egy férfinek, s a reggeli vacsora is minimum ennyi, és akkor nem péksütiket eszel,hanem kenyeret valamivel. Az napi ezer kaja, plusz üdítő, vagy másik, ha vesztek, akkor mondjuk 1500/fo a kajára naponta.


Erre már csak a tisztító és tisztalkodobszwrek jönnek rá, egy hónapban egy tusfurdo elég, ami legyen 700 Ft, és kb ugyanennyi a moso és öblítő szer/fő.

Plusz egy ezres wc papír.


Összefoglalva 60.000 rezsi

Amit telibe te fizetsz


45.000 kajád plusz 2500 tisztito/tisztalkodo szer.


Tudom a fűtési módok elteroek, de ez egy jó átlag.


Ha elkoltoznel albérletbe az plusz 80.000 lenne... Szoval ki se jönnél.


Otthonra sok amit fizetsz, de már nem illik otthon lakni ennyi idősen!

Viszont még mindig örülj, mert egyedül nem tudnál megélni ennyiből!

És még auto költségekről nem is beszéltem. Ha az is van, iszonyat sok fenntartani.


A te esetedben összefoglalva 45kaja+25 rezsit reálisnak látok.


Szép estét, és válts munkahelyet!

2021. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!