Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy kaptatok egy rossz jegyet és emiatt a szüleitekkel veszekedtetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nyilvan, kivel nem?

Persze, ha a szulok leszarjak, max akkor nem, de nalunk nem igy volt anno :)

2021. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, nálam a négyesnek sem mindig örülnek. Szóval előfordult már sokszor.
2021. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másból sem álltak az iskolás éveim. Már a négyesekért is húzták a szájukat, onnantól lefelé jött az üvöltözés. Kicsit sem egészséges hozzáállás.
2021. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másodikos a kislányom! Közepes tanuló, volt rá példa hogy nem sikerült neki a matek dolgozata. Nem szidzam le, mondtam neki hogy majd legközelebb jobban sikerül. Így is történt. Ő sosem lesz kitűnő tanuló ezt elfogadtam!! De azt nem szeretném hogy félve jöjjön haza mert egyest kapott! Annyira igyekszik, kap egy 3-ast vagy egy 4-est mindig megkérdezi, anya büszke vagy rám?? Mit mondhatnék neki?? Hogy nem? Dehogynem, büszke vagyok rá!!
2021. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!