Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz ember vagyok ha visszaüt...

Rossz ember vagyok ha visszaütök anyámnak?

Figyelt kérdés

(lány vagyok)

Anyu elég sokat iszik és olyankor minden ok nélkül agresszív, üt-meg tépi a hajam.. Es nem erosen meg nem rossz szandekkal de néha valóban visszaütöttem hogy abbahagyja es elengedjen. Illetve egy alkalommal kicsit elloktem magamtol hogy ki tudjak futni, o elesett.. Mikor kijózanodik nem haragszik rám, vagyis nem tudom úgy csinál mintha meg sem tortent volna, ha pedig rakerdezek tagadja hogy ő ivott volna..



2021. márc. 17. 17:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
lehet nem is emlékszik rá hogy"kapott" tőled...
2021. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
89%
Szia egyrészt hány éves vagy? Ha 18 éven alluli vagy menj és beszélgess el egy gámügyessel. Lehet hogy ez nem fog tetszeni neked, de h ha te ilyen helyen nevelkedsz sajnos az nagyban fogja befolyásolni a felnötkénti életcélodat. Ha ki vesznek a családbol csúnyán mondva, akkor is rengeteg lehetőséged van az életre aló felkészülésre(tapasztalatból mondom). Ha ki derül h iszik és bánt is akkor abból neki nagyobb baja lessz min hogy ha te be mész és segítséget kérsz. Ha nagy koru vagy akkor azt ajánlom költözz el, látogasd őt meg minden, de ne törödj bele a helyzetbe. Attól mer te meg teszed valamelyi lehetőséget nem leszel rossz ember csak szimplá azt fogja mutatni h te igen is akarsz.
2021. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Fura lenne ha neki kellene haragudnia terád.Inkább önmagát kellene szégyellnie.
2021. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem szüleim kiskoromtól kezdve azt tanították, hogyha bárki fájdalmat okoz, akkor védjem meg magam. Te is védd meg magad.
2021. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
92%
Hány éves vagy? Van bárki, aki (anyukádon kívül...) közel áll hozzád, megbízol benne és tud segíteni neked?
2021. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
91%
Az erőszak nem mindig megoldás ugyan is anya lánya kapcsolatról van szó, nem hinném h bárki szivessen meg ütné az anyukáját de valóban, mint le irtam kell erre egy segítség
2021. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyenek illúzióid. Ha te nem véded meg magad, senki sem fog. A gyámügyessel meg az a baj, hogy ha tényleg elvesznek anyudtól akkor ki tudja kihez kerülsz.

Persze jól hangzó klisé, hogy az erőszak nem megoldás, de van az a helyzet amikor bele kell állni a konfliktusba és be kell védeni magad.

Szerintem az magában nem baj, ha megvéded magad bárkivel szemben. Hiába a szülőd, neked nem kell mártírnak lenni, hogy mindent elviselsz, mert azért te is ember vagy.

2021. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
43%
Van olyan lehetősége hogy a leg közelebb kéri magát a szülőhöz, mivel meg kérdezik a gyereket hogy milyen messze szeretne kerülni. Ha nevelő szülő vállalná meg kérdezik a gyerek véleményét ha othonban van hely ott is meg kérdezik a véleményét. Az elhelyezés elött van egy ugymond ismerkedés ami alapján nagyjábol meg ismerheti a gyermek a következő gondozóját. :)
2021. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

#3as válaszolónak : persze, tudom hogy nem haragudhatna azért mert megvédem magam, de kisse bűntudatom van hogy neha ez csak azzal sikerül hogy visszaütök anyukamnak..

2021. márc. 17. 18:50
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
9.:Szívesen!
2021. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!