Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így az anyám?

Figyelt kérdés

Egyik nap konkrétan mindennek elhord, néhány példa hogy a "f@sz" nekem többet ér a gyerekemnél mert hétvégente ott alszik a gyerek nagyon néha havi 1szer, akkor sem szeretem mert én szeretem ha itthon van csak a gyerekem szeretné vagy a mama győzködi aludjon ott, másnap még mondjuk bunkó, harmadik nap nagyon kedves, közben megkér vigyem el vásárolni és a temetőbe, 4. Nap megint bunkó.

Én ezt nem tudom tolerálni, bár nem szólok mert a tisztelet mert a szülő mindennek felett. Bár kértem már hogy ne sértegessen és üvöltözzön velem de úgy vagyok vele hogy ezt őt minősíti. Ma akartunk elmenni anyáknapi virágot elvinni, de őszintén annyira nincs kedvem mert ez a stílus nagyon rosszul esik.


2021. ápr. 30. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Magányos
2021. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Unatkozik, rajtad tölti ki a dühét, de egyben a kedvességét is.
2021. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Önuralomra képtelen. Valószínűleg azért, mert egész életében elviselte tőle ezt a környezete.

Látod, te is viszed hozzá az unokát, viszed vásárolni és temetőbe, és úgy vélekedsz, hogy a szülő mindenek felett. Én is sokat elnéznék a szüleimnek, de azért ezt így nem hagynám.

2021. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Magányos, de ez nem jogosítja fel ilyen toxikus viselkedésre. Mondd meg neki hogy neked rosszul esik amit csinál.
2021. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menopauza?
2021. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
elmebeteg?
2021. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
28%
Boksz zsák vagy mert a phaszija épp nem teljesített.-
2021. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!