Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az alábbi...

Mit csináljak az alábbi helyzetben? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, anyukám erőlteti, hogy legyen már párkapcsolatom, de kábé minden második mondata ez. Egy csoporttársnőmmel találkozok mint barát csak, anyukámnak úgy adtam be, hogy randizás, hogy leszálljon rólam, de vérszemet kapott, hogy hívjam hozzánk, stb. Végül pár napja kinyögtem, hogy nem érzek romantikus érzést senki iránt sem, egyedül akarok élni. Eléggé elkeseredett, de később erősködött hogy csomó ember leéli együtt az életét szerelem nélkül, őt sem szereti szerinte az apám, mégis házasok, találjak egy lányt aki ellátja a háztartást és unalmasan élünk együtt. Ez egyrészt elég szexista másrészt NEM akarok senkit, úgy képzelem el az életemet hogy szükségem van barátokra stb, de egyedül jobban szeretek lenni este otthon, egy jó könyvvel például, nem akarok kapcsolatot. Mi erről a véleményetek?

2021. ápr. 30. 15:27
1 2
 1/19 Savlekotő ***** válasza:
95%
Anyád ne rajtad verje már le hogy ő szar házasságban él él te is egy szarban hogy kifelé lássák h van papír.. Menekülnék onnan amint lehet.
2021. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Saját életed, ne döntse el senki helyetted, hogy mit szeretnél.
2021. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

"de egyedül jobban szeretek lenni este otthon"


Hát élj így!

Mert az ugye világos, hogy MOST SEM ÍGY ÉLSZ!

Majd ha anyukádtól külön költözöl, akkor fogsz úgy élni, ahogyan lefestetted, hogy szeretnél.

2021. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk már elgondolkodtam, hogy egy befolyásos nővel házasodok kapcsolati tőkéért aztán mindketten külön életet éljünk...

De mivel nem érzek szerelmet igazi házasság szóba sem jöhet

2021. ápr. 30. 15:52
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
A szex sem érdekel?
2021. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

A szex sem vonz?


Mert erzelmek nelkul eleg kellemetlen lefekudni valakivel szerintem.

2021. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Miért erőltetik itt egyesek a szexet ennyire?

nem tudtok elképzelni egy fiatal felnőttet akit nem érdkeel sőt vont a szex??

2021. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
De, csak ha nem érdekli, akkor pl. aszexuális. Amivel alapból nincs gond, mert miért is lenne? De nem mindegy, hogy milyen szinten nincs igénye az emberi kapcsolatokra.
2021. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
"találjak egy lányt aki ellátja a háztartást" arra nem feleség kell, hanem bejárónő vagy házvezetőnő
2021. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges hogy ennyire beleszól az életedbe. Az ő kedvéért ne legyen kapcsolatod. Nem tudom elképzelni hogy működne ha ilyen szinten beleszól a dolgokba.

A saját kedvedért lehet kéne azért próbálkoznod. Én elég passzív típus vagyok. Sok olyan dolog van az életben amihez nem fűlött a fogam, de kicsit megerőltettem magam mert azt gondoltam hogy úgy egészséges. Ezek közül rengeteg dolgot nem bántam meg, mert kiderült hogy tényleg jó dolog. Amiről kiderült hogy tényleg nem jó nekem azt nem erőltetted. Azért persze ne hitegesd a pasikat, legyél velük korrekt.

2021. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!