Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Unokaként tekintenél a gyereke...

Unokaként tekintenél a gyereked örökbefogadott gyerekére?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
* tudom
2021. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Párom nagymamájának 2 gyereke van, egyiket szerette másikat nem, ennek ellenére mindkettővel ugyanúgy bánt, ugyanúgy mindent megadott nekik egyformán, az unokák közt sem tett különbséget soha. Ez van. Előfordul az ilyen és azért nem lehet hibáztatni egy embert ha valamiért nem érez szeretet egy másik ember iránt. Apai nagyanyám soha nem szeretett engem és a tesóm, csak a másik gyerekétől való unokáját mégsem haragszom rá ezért.
2021. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont ugyanúgy “beválasztja” mintha vér szerinti gyerek lenne, ugyanakkora lutri mi lesz belőle ha nagy lesz, és ugyanannyira az ő döntése hogy lett az a gyermek.:)
2021. máj. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez borzalmas, ha ez valakiben felmerül, hogy nem tekinti annak. Szegény gyerek :(
2021. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
ő is a lányaként szereti akkor te is.
2021. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Katona Dius ***** válasza:
100%

Párommal felmerült bennünk a gondolat, hogy talán örökbe fogadnánk. Mindektten termékenyek vagyunk, viszont egyéb orvosi okok miatt (laktóz és glutén érzékeny vagyok, amit nem szívesen örökítenék tovább, illetve egyéb orvosi problémáim miatt)felmerült bennünk a gondolat.

Édesanyám közölte, hogy úgy vagyok hülye, ahogy vagyok, csak a saját gyerek az igazi gyerek, és ha örökbe fogadunk, akkor azt hozzá el ne merjem vinni.

Ettől függetlenül nem vetettük el a gondolatot. Amennyiben a későbbiekben végleges döntést hozunk, anyám véleményének nem lesz semmi ráhatása a döntésünkre.

Ha nem tudja elfogadni a kicsit, akkor nem fogunk hozzájuk járni.

2021. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet mondana az anyám, mint a 16-osé, az biztos, hogy sosem látna engem többé... Eleve a gyerek nem tárgy, hogy holmi dns alapján bárki "sajátja" legyen.
2021. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!