Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? (Édesanyám a...

Mit csináljak? (Édesanyám a privátszférámban turkál, többi lent.)

Figyelt kérdés
Kb. egy éve édesanyám lecserélte a wifi-routert, amiről nyíltan kijelentette, hogy azért kellett, hogy le tudjon hallgatni, és állítása szerint azt is tudná nézni, hogy éppen mi van a képernyőmön. Szerencsére néhány hónapja egy barátom jóvoltából egy programmal titkosítottan tudok böngészni. Most ezt megtudta, és azt mondja, hogy túl sok szabadságot hagyott, és "szankciók fognak következni". Mindenképpen a privátszférámban akar turkálni. Mit csináljak? Tanárokkal beszéltem már más családi problémákról, de nem lett eredménye. Forduljak esetleg gyámhivatalhoz?

2021. máj. 2. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
18%

Azért mennél gyámhivatalba, mert anyád 0-24 órában le akar “hallgatni”?

Ööö...

2021. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Néhány hónapja titkositva böngészel és csak most tudta meg?

Valaki itt kamuzik.

Vagy anyád, aki csak fenyeget. Vagy te.

2021. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
26%
Hány éves vagy? Esetleg lehet valami alapja hogy anyukád ennyire ellenőrizni akar?
2021. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Savlekotő ***** válasza:
37%
Ne használj otthon semmit vifiről magán célra,ott a mobilnet,vagy otthon semmit ne használj. Jézus, egyáltalán hány éves vagy 10? Mert elmúltál 18 beinthetsz neki...
2021. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Eletemben nem hallottam errol, hogy a wifi routeren keresztul tudna figyelni ez egy faszsag szerintem.
2021. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
89%
Egyetértek az 5ossel
2021. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Savlekotő ***** válasza:
87%
Pedig utolsó a munkahelyen volt hogy routeren át a gépben csinált ezt azt valaki,mondjuk abból rendőrségi ügy lett,mert személyes adatokkal élt vissza.. De nem tudták rá bizonyítani sajnos teljesen..
2021. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Savlekoto ez erdekes. Akkor en is figyelhetnem a ferjemet? Haha
2021. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha egy halozatra van tobb gep rakapcsolodva, akkor figyelheti talan. De ez nem fugg a routertol.
2021. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Savlekotő ***** válasza:
87%
Az illető aki ezt művelte nem átlag felhasználó volt,értsd programozó volt..
2021. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!