Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy a lányom kipróbálta -e a cigit?

Figyelt kérdés
Ha rákérdezek kerek perec, akkor tuti hogy tagadni fogja, így az nem reális opció. A barátnői fele dohányzik, és bár a családi beszélgetésekben eléggé elutasítja a cigit, magamból kiindulva én ugyanilyen voltam, és közben meg dohányoztam a szüleim háta mögött. Mit tehetnék?

2021. máj. 4. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Ne akard tudni!

Nyilván kamasz. Én is kipróbáltam kamaszként a cigit, és én se kötöttem a szüleim orrára.

Ha rendszeresen dohányozna, azt úgyis észrevennéd a ruhája, haja, bőre illatán.

2021. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

És mit vársz az eredménytől, ha kiderítetted?


Mire lesz jó neked?

2021. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarod tudni? Miért baj, ha már kipróbálta? Ha rendszeresen szívná, úgyis éreznéd rajta.
2021. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem azt jelenti hogy felnőtt korában is dohányozni fog, ha kamaszkorában néha rágyújt. Én doboz számra szívtam a cigit gimi 2.- 4-ig de most felnőtt nőként rá sem tudnék nézni, tudom hogy mérgező, egészségtelen.
2021. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kései Sirató ***** válasza:
15%
Mondjuk, ha megkérdeznéd tőle.
2021. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezz rá.

Ha úgy van lehet kiböki. Vagy ha te dohányzol, akkor tölts le pár szál cigit, ha tünik el belőle, akkor biztos nem az egerek ették meg.


Én is magamból tudok kiindulni. Elutasítom a cigit családi beszélgetéeeken és valóban nem is cigizek. Aki dohányzik azzal bajom különösebben nincs, ő dolga, de én nem kérek belőle

2021. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Én kipróbáltam egyszer 12 vagy 13 éves koromban. Ha csak rá nem kérdeztek volna, soha nem derült volna ki hiszen nem volt semmi nyoma.

Ha rendszeresen dohányzik, azt szerintem is megéreznéd, az meg, hogy kipróbálta-e lényegtelen infó.

2021. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
De ha te is szívtad a szüleid háta mögött, akkor nem kell képmutatónak lenni. Tini. Ha érzed rajta, akkor cigizik, ha meg nem, akkor nem. Nyilván felismered a szagát.
2021. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha rákapott és tetszik neki, úgyis fogja csinálni titokban, hiába jönnél rá és tiltanád el. Az csak formalitás lenne, de haszontalan.
2021. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Semmi értelme kiderítened. Ha megtíltod, ugyan úgy cigizni fog, csak téged is megutál. Nem tudsz neki határt szabni, mert azt méginkább át akarja lépni. Ha megjön az esze, úgyis abba hagyja, ha meg nem, aklor dohányozni fog egész életében. Ebben te nem tudsz intézkedni.
2021. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!