Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segíthetnék kideríteni...

Hogyan segíthetnék kideríteni a páromnak, hogy tőle van a kisebbik gyermeke vagy sem, ha ő nem annyira hajlik a dologra?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt, közvetlen előző kapcsolatából jött, ahol 3 gyerek van, 4 éves ikerpár, akik megszólalásig hasonlítanak rá, illetve egy másfél éves kislány, aki kicsit sem. Gyerektartás fizet utánuk, el is szokta őket hozni (főleg az ikreket), de nem annyira nagy örömmel, ahogy észreveszem és nem is foglalkozik velük intenzíven, inkább, mint akinek a fogát húzzák... Kérdeztem persze, hogy mi ennek az oka, csak vonta a vállát, mostanában viszont arra célozgat, hogy az a baja, hogy nem hisz abban, hogy a kislány tőle van, mivel nem hasonlít rá és a volt barátnője nagyon gyorsan talált új párt, amiből arra következtet, hogy biztos nem mostanában lett neki ez a kapcsolat... Kérdeztem, miért nem kér apasági vizsgálatot? Azt mondja, hogy nem akar, én viszont azt nem akarom, hogy szenvedjen, illetve feleslegesen húzzanak le tőle több gyerektartás, mert nem igazság, ha nem az övé a lány. Mit tehetek ilyenkor? N23
2017. dec. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
58%

TE semmit, NEKED semmi közöd a dologhoz!!!


Emellett a párod is hamar talált mást magának, szóval ez eleve nem érv, ahogy az sem, hogy nem rá hasonlít - ugyanis hasonlíthat az ö öseire, az anyára, annak az öseire, azaz semmi értelme sincs ezen agyalni.

2017. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
78%
Szerzel DNS mintát mindkettőtől, és magán úton kérsz apaságit. Nem lesz olcsó, de ennyit megér egy kis xarkavarás.
2017. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
80%
Nos, az én gyerekem kicsit sem hasonlít az apjara, akkor nem is ő az apja?
2017. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
72%
23 évesen te se találtál jobb párt magadnak mint egy családos embert 4 gyerrekkel?! Szülj még neki te is vagy kettőt!
2017. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 A kérdező kommentje:
Én most ezt a külsőséget írtam le, de nyilván vannak dolgok, amiért ezt érzi és szerintem a gyerekeknek és neki is rossz, hogy ezért nem akar velük foglalkozni megfelelően...
2017. dec. 15. 16:19
 6/103 A kérdező kommentje:
3 gyerek, nem pedig 4. Nem idős ember, 26 éves és nyilván akarok majd én is. MAJD... De ez más téma szerintem!
2017. dec. 15. 16:20
 7/103 anonim ***** válasza:
77%
Nezd, ezt most kell megcsinalni, mert ha huzza, huzza, a kislany meg hozza kotodik mint apjahoz, akkor neki lesz szar es komoly lelki trauma feldolgozni hogy megse o az apja. Hiszen mar masfel evesen is nagyon sokat szamit a gyerek eleteben az apa, nemhogy kesobb.
2017. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egyik legjobb barátom volt ebben.

Nehéz ügy, mert félt az igazságtól, inkább halogatta vagy egy évig, emésztette magát.

Utána meglépték, persze a volt feleség csinálta a cirkuszt, igazi hadjáratot indított. Aztán persze csak kiderült a turpisság.

Üljetek le és beszéljétek meg.

2017. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
68%

Ne áltasd magad: azért nem kér apaságit, mert pontosan tudja, hogy az is az ő gyereke.

Fél éves babával, meg két háromévessel elhagyta a feleségét egy új pináért. Egy mocsok alak. Azért nem szívesen viszi a gyerekeit láthatasra, mert nem szereti őket, nem akar velük foglalkozni. Nyűg neki az egész. Utál apa lenni.

Ne aggódj, ha te bejelented, hogy úton a "babóca", téged is úgy otthagy, mint eb a kakát.

Addig meg hadd fizesse csak a gyerektartást! Nyugodj bele, hogy még laza 20 évig odamegy a fél fizetése. Legalább elmondhatod, hogy nem a pénzéért vagy vele.

2017. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
81%

“Párommal 1 éve vagyunk együtt, közvetlen előző kapcsolatából jött,”



“volt barátnője nagyon gyorsan talált új párt, amiből arra következtet, hogy biztos nem mostanában lett neki ez a kapcsolat... ”


“nem hisz abban, hogy a kislány tőle van, mivel nem hasonlít rá”

Genetikáról hallottatok már? Olvassatok utána, el lesztek bűvölve.


Plusz egy gondolat: ne szülj olyannak, aki az előzőeket is így otthagyja, ilyen hülye kifogással. Sok boldogságot ehhez a főnyeremény álompasihoz.

2017. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!