Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik a legnagyobb kiszúrás...

Melyik a legnagyobb kiszúrás a gyerekekkel ezek közül? Ha a szüleinek köszönhetően csúnya, csóró vagy buta lesz?

Figyelt kérdés

Buta részben azért amit genetikailag a szüleitől örököl és/vagy mert a szülei nem tanítják őt tanulásra, nem mutatnak maguk is jó példát, nem foglalkoznak vele.

Csúnya alatt azt értem, hogy akár a szülei is azok, akár az egyikük és ő is az lesz. Az elhízottság ide tartozik, bár főleg a genetikai dolgokra értem, mert az maradandó.

Csóróság alatt azt értem, hogy a szülők sem sokat tesznek azért, hogy maguk is vigyék valamire az életben, elvannak a langyos pocsolyában, kb fizetéstől fizetésig élésben, vegetálásban, a "majd csak lesz valahogy" állapotában és legszívesebben már 18 éves kora után nulla felelősséget vállalnának a gyerekükért, raknák ki az utcára, nem támogatnák tényleg szó szerint semmivel, de nem az elveik miatt (azt megértem), hanem mert nem is lenne miből, nem is érdekli őket a dolog és az előtte lévő 20 évben sem jutott eszükbe, hogy a gyerek egyszer fel fog nőni.


Szerintetek melyik a legrosszabb? Mi nehezíti meg legjobban egy ember életét ezek közül?


2021. máj. 5. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindhárom kategóriába beleesem egyszerre. Vagyis halmozottan szar az életem. Mind a hármat egyformán kiszúrásnak érzem és egymást erősítik.
2021. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!