Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól tettem hogy utat engedtem...

Jól tettem hogy utat engedtem a páromnak?

Figyelt kérdés
Férjem elhunyt mikor a lányom 3 éves volt. A ház felé az enyém a másik fele pedig a lányomé. 2 évvel ezelőtt összejöttem a mostani párommal. Eddig teljesen jól megvoltunk mind a hárman. Viszont 3 napja a lányom kapott egy kettest. Irodalomból feleltek (csukott szemmel kellett) és ő ezt elfelejtette. Nem vagyok rá mérges, ellentétben a párommal. Azt mondta: "engem is megverték mikor rossz jegyet vittem haza. Egy atyai pofonnal majd felfogja, hogy tanulni kell." Én nem vagyok az erőszak híve így a páromnak nem is engedtem hogy egy ujjal is hozzáérjen a lányomhoz. Ő szavaival fogalmazva, neki is joga van nevelni a lányom. Erre azt válaszoltam, higy igen, de az én elveim alapján. Erre megsértődött, másnap este összeszedte a cuccait és elment. Jól tettem, hogy engedtem neki?

2021. máj. 7. 16:48
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
*Hogy és *másnap estére elnézést.
2021. máj. 7. 16:50
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
Ki kell hajítani! A te gyereked! Úgy neveled ahogy neked a legjobb. Egyébként emberek vagyunk, idiota párod is tuti hibázik neki kene egy “atyai pofon” hogy tiszteljen masokat! És meg ő van meg sértődve az eszem megall
2021. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
nem tudom, miért kérdés egyáltalán, hogy helyes volt-e megvédeni a gyermekedet egy agresszív férfitől. természetesen igen.
2021. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván igen.
2021. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valójában visszaigazolast kerestem
2021. máj. 7. 16:55
 6/42 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon helyesen tetted, teljesen igazad volt.
2021. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
99%
jol teted.
2021. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
98%

Igen, és büszke lehetsz magadra, tényleg!

Kevés nő tette volna meg, hogy kiáll egy férfivel szemben. A lányod szerencsés, hogy ilyen anyja van.

2021. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
99%
Helyesen tetted!
2021. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
99%
Jól tetted!
2021. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!