Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőnek lehet beleszólása a...

Szülőnek lehet beleszólása a kapcsolatba, ha a leendő páromnak egészségügyi problémája volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy benne vagyok már egy adott életkorban is, már 30 felé, de még nem vittem haza senkit bemutatni otthon, mert nem volt olyan jelöltem.


A leendő páromnak volt egy egészségügyi műtétje, ami miatt, ha babát szeretnénk majd, van egy rizikófaktor.


Tehát nem átlagos a férfi ebből a szempontból. Erről nem is számoltam be itthon.

Én viszont megszerettem őt és én elfogadnám ezt úgy érzem.


Itthon viszont nem merem megmondani, mert lehet, hogy nem néznének rám jó szemmel és lebeszélnének a férfiról, esetleg nem is szeretnék látni.



2021. ápr. 26. 23:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyél ennyire kislány! A párod legbelsőbb magánügye az egészségügyi problémája, az, hogy megosztotta veled, attól még ez nem közügy, a szüleidnek semmi köze hozzá. Ha te ezt el tudod fogadni, akkor azt is, hogy esetleg nem a szokványos úton lehet gyereketek, de ez nem feltétlenül probléma, és senki nem szólhat bele.
2021. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Ne akarj a szüleidnek megfelelni. Mert ha most megfelelsz,később megbánod,hogy rájuk hallgattál.A szexuális problémák orvosolhatók.Nem kell mindenről beszámolod a szüleidnek. Létezik mesterséges megtermékenyítés is.Ő tőlle lenne majd a gyerek,csak mesterségesen termékenyítenék meg a petesejted.Amikor anyám még élt bemutattam neki lányokat,nőket,mindben talált valami hibát.Ő elhunyt,én meg itt maradtam apámmal 42évesen, és megbántam, hogy rá hallgattam.
2021. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Még lehet érdemes megosztanom az információt, hogy volt előttem pár kapcsolatra irányuló próbálozása, viszont a nők elutasítóak voltak vele szemben.
2021. ápr. 26. 23:48
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Akármi is a probléma ez nem a szüleid dolga, és az sem akadály, hogy más nők emiatt elutasították. Ezzel neked/nektek kell megbírkózni.
2021. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Savlekotő ***** válasza:
82%
30 felé még nem váltál le és rettegsz a szüleidtől hogy saját döntést véleményt formálj párt válassz, itt ez a gáz,nem a pasi eü problémája.. Bár gyanítom mért csak őt tudtad kifogni,aki normális nőknek nem kell.
2021. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Kedves #5- ös. Velem annyi lehet a probléma az említett pasi kifogásban, hogy kevés helyre járok, ahol ismerkedni tudnék. És ritkán találkozom olyan férfivel, aki normális értékrenddel rendelkezik a mai világban .
2021. ápr. 27. 00:02
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

A párod eü. problémája egyáltalán nem tartozik a szüleidre.


"ha babát szeretnénk majd, van egy rizikófaktor"

Ezt nem egészen értem. Kisebb az esélye, hogy teherbe ejt téged?

Gondolom nem arról van szó, hogy fejlődési rendellenességre nagyobb az esélyetek.


Nagyobb gondnak érzem, hogy te közel 30 évesen úgy érzed, hogy a szüleidnek be kéne számolnod erről.

Még nem váltál le a szüleidről, és ez sokkal nagyobb baj, mint a párod eü. problémája.

2021. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Savlekotő ***** válasza:
86%

Velem annyi lehet a probléma az említett pasi kifogásban, hogy kevés helyre járok, ahol ismerkedni tudnék.

Naná mert 30 évesen még a szüleid 16 évesnek néznek és kezelnek,te meg hagyod szorongsz rettegsz h jaj mit fognak szólni bélához,mint vmi 13 éves kis kamasz,titokban,.. Nem érted mi a valódi baj a fő probléma a szüleid és te kapcsolatod,előbb válj le érzelmileg,legyél felnőtt nő, aztán pasizz..

2021. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Basszus, hát nem úgy kell bemutatni, hogy "ő itt Jóska, és amúgy impotens". Örülj neki, hogy megtisztelt a bizalmával és elmondta a problémát, bármi legyen is az, de kettőtökön kívül nem tartozik senki másra.

Az pedig, hogy a szüleidnek engedsz-e beleszólást a párkapcsolatodba, az ennyi idősen kizárólag tőled függ. (A helyedben nem tenném.)

2021. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
? Felnőtt ember vagy. Ennek a te döntésednek kell lennie. Szerintem nagyon becsüld meg azt az embert aki ennyire őszinte veled.
2021. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!