Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg hogy inkább...

Hogy mondjam meg hogy inkább pénzt szeretnék, anélkül, hogy pénzéhesnek tűnnék?

Figyelt kérdés
Mindjárt névnapom lesz és apa ilyenkor mindig vesz egy tábla csokit, vagy valami édességet. Viszont nekem sokkal jobban jönne inkább a pénz, mivel jó lenne nyári ruhákat vennem. Pl egy póló sokkal hasznosabb mint egy csoki. Anyától most kértem pénzt gatyára és megint nem akarok tőle kérni. Elváltak, apa nem fizet gyerektartást pedig kéne. De hogy mondjam hogy inkább pénzt kérek mert szeretnék egy felsőt venni magamnak? 16L

2021. máj. 8. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
hát ,pont így, ahogy itt leírtad.
2021. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Akárki,

köszönöm, hogy ajándékot adtok nekem. Én a legjobban most pénznek örülnék, mert egy új felsőt szeretnék venni magamnak.


Ettől biztosan nem tűnsz pénzéhesnek.

2021. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nyugodtan fogadd el a csokit! Annak az árából úgysem tudnál pólót venni. Emellett nyugodtan kérhetsz pénzt apukádtól pólóra, ennyit igazán megtehet a gyerekéért. Főleg ha már gyerektartást sem fizet...
2021. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Kedves apa! Mivel minden évben édességet veszel, így kihíztam a pólómat. Idén légyszíves pólót vegyél ajándékba. 😀
2021. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Először is anyádnak lépnie kellene, hogy apád fizessen tartásdíjat.

Másodszor meg ha csak csokit vagy édességet szokott adni, akkor max pár száz forintot szám rad, abból nem lesz ruha....

2021. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy tábla csoki 250 ft. Mondd meg apádnak, hogy inkább adja oda neked azt a 250 ft-ot mert te nyári ruhákat akarsz abból venni. Amúgy meg ha gyerektartást nem fizet ruhára sem fog adni pénzt.
2021. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Szóba sem állnék a faterral. A csokit sem fogadnám el.
2021. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Mire költöd a pénzemet??"
2021. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!