Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A fiam tavaly megismerkedett neten egy lánnyal, a lány sokat ígért de soha nem találkoztak.

A fiam szerette és velem emiatt meg is romlott a lapcsolata, a fiam nem akar segíteni sem egész nap a szobályában ülazóta.


A lánynekem nem volt szimpatikus egy idő után sok ellentmondás volt a beszélgetésbe, amit írt és soha nem akart videóhívást sem kifogásokat talált, amikor felajánlottam, hogy a fiamat elviszem és találkozzanak. Ellenem hangolta, hogy én rosszat akarok és a fiam inkább neki hitt. A lány előtt nem voltak viharok és mindenben támogattuk egymást segített a kishúga neveléséven is és a háztartásban is. Mivel nincs munkája így én tartom el ezzel nekem nincs bajom mert majd talál munkát magának ha lesz lehetőség. De az lehangol, hogy csak a szobába van és hallom, ahogyan sír a fiam 23 éves így ez nekem nem megszokott.


A lány decemberben szakított vele és mindenért engem okolt, szerinte azért nem ment a dolog mert a fiam velem él és a fiam engem kezdett okolni a szakítás miatt. Aggódok érte így nem tudom mit is tehetnék ebbe a helyzetben?



2021. máj. 8. 17:33
 1/6 elistvan ***** válasza:
74%
Ha ez valóban így van, akkor a fiadnak előbb-utóbb rá kell jönnie, hogy csak hitegette a lány, és arra is, hogy mennyit nyert mennyit vesztett a dolgokkal. Anno én is voltam hasonló helyzetben az első komolyabb barátnőm után. úgy éreztem, hogy szinte vége a világnak. A srácnak ajánlom, hogy valami másba fektesse a felszabadult idejét/erejét ami eltereli a figyelmét a lányról. Sportoljon, merüljön el valami hobbiba, menjen el valami tanfolyamra, barátkozzon ilyenkor jók ha vannak barátai mert minél jobban kibeszélni magából a dolgot annál hamarabb lesz túl rajta. Viszont erőltetni semmit szem szabad. Meg kell próbálni emberek közé mennyi valahogy. Nyilván mindenki máshogy dolgozza fel az ilyet de nekem a barátokkal való beszélgetés segített. Te pedig annyit tehetsz, hogy támogatod. Hidd el, idővel rá fog eszmélni, a dolgokra. Addig is kiartást mindkettőtöknek!
2021. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. máj. 8. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szóval a fiad 23 éves.

"Járt" egy "lánnyal" akit valójában sosem látott élőben és csak online írásban kommunikáltak.

Aki "dobta" végül.


😂😂😂🤦‍♀️😂🤦‍♀️😂

És 23éves a fiad..


Az vajon eszébe jut, hogy lehet egy 50 éves szőrős fószerral csetelt? 😂

2021. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is szörnyen fura. 23 éves srác, soha nem találkozott a "csajjal", decemberben megszűnt a csetelgetés, de azóta is diszfunkcionális a fiú, nem dolgozik, nem segít otthon, sír a szobájában 5-6 hónap után is!!! (ez még akkor is durva lenne, ha sok évig jártak volna együtt normálisan), duzzog egy mondva csinált ok miatt.

"szerinte azért nem ment a dolog mert a fiam velem él és a fiam engem kezdett okolni a szakítás miatt"

Nagyon egyszerű ennek a megoldása. Nem téged kell köpködni, aki eltartod és pénzeled az életképtelen gyereked, hanem a fiad keressen sürgősen melót, álljon a talpára, költözzön külön és minden adott lesz számára, hogy párt találjon magának.

2021. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát megértem a csajt. Csetel egy sráccal, aki

- anyuci az összes üzenetét elolvassa

- magától egy találkára sem képes elmenni (NEM úgy, hogy te viszed, LOL)


Én sem lennék együtt ilyen tutyimutyi gyerekkel. Féléve a szobájában bőg egy olyan lány miatt, akit sosem látott? :D És a "szakításra" fogva még dolgozni sem akar.

2021. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el az üzeneteit a fiamnak, az a lány velem is írt, akkor is ellenen hangolta már a fianat. A lánynak interneten keresztül segítettünk is mert meg volt romolva a kapcsolata a szüleivel és a fiam szívügyének érezte, hogy segítsen. De miutáb ellentmondások voltak és naphosszakat írtak 24 órába nekem gyanús lett, mert mintha nem is aludt volna az a lány. Folyanatosan jöttek a balhék, meg olyan dolgok, hogy őt műtik de nem közel a lakhelyéhez hanem távol és csak egy tért műtét volt. Jelenleg attól is félek, hogy nem e oldotta fel a fiamat a lány és nem e kezde el zsarolni vagy hasonló.
2021. máj. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!