Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes tartani a kapcsolatot...

Érdemes tartani a kapcsolatot egy olyan apával, aki nem fogad el úgy ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

15 éves koromban váltak el a szüleim, azóta anyámmal élek. Tudni kell, hogy kb 14 évesen jöttem rá, hogy meleg vagyok, és ezt 6 évig titkoltam előttük. Anya könnyebben fogadta, ő vele nem változott a kapcsolatom. Apám viszont mai napig tesz megjegyzéseket, hogy azért ez nem volt könnyű, nem erre számított, meg hogy reméli, hogy ez egyszer változni fog. Sajnos ő nem veszi észre, hogy ezt nekem rosszul esik hallani, és nem értem miért kell ennyiszer ezt szóvá tennie.

24F



2021. máj. 12. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak ilyen formán kifogásolja, ÉS érzelmileg jelent neked valamit az öreg, akkor tartsd. Ha nem, felesleges.

6 év, az nem semmi! Elismerésem.

2021. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Tanítsd az öreget. Amint elkezdi a témát, azonnal tedd le a telefont vagy állj fel az asztaltól és hagyd ott. Ha nem tanul, akkor iktasd ki egy időre.
2021. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Az ő generációja még elég konzervatív ilyen téren, a miénk már sokkal elfogadóbb. Ha nem minden napodat keseríti meg, akkor ne offold ki szerintem végleg. Hátha egyszer épp ő lesz az, akinek változik a felfogása.
2021. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek az egyessel, még annyi hogy ok, magától nem vesti észre h ez neked rosszulesik, hát mondd meg neki legközelebb,apu, ne mondj ilyeneket szarul esik hallanu, kérlek.

Hátha.

2021. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Valóban nem lehet neki sem könnyű, meg ahogy olvasom, elfogad ő, csak még a feldolgozás fázisában van. Egyesnek adok igazat, ennyiért én sem szakítanék meg kapcsolatot.
2021. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!