Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok, felnőttként szoktatok...

Lányok, felnőttként szoktatok még az anyukátokkal vásárolni?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és szerintem kb havi egyszer biztos elmegyünk együtt vásárolgatni, vagy csak nézelődni. Mennyire számít ez cikinek?

Saját magamnak fizetem a dolgokat, szóval nem azért megyek vele, hogy ő fizessen.


2021. máj. 16. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező te akkor leszel majd csak felnőtt ha már nem kérdezel ilyeneket.

Te csak bennt a házban találkozol a szüleiddel? Értem hogy a buliba nem viszed, de ez egy vásárlás.

Amúgy meg ha jobban megnézed az emberek nem csak korukbeliekkel szokták vásárolni. De őszintén megmondva kit érdekel? Amúgy sem az én dolgom tehát nem érdekel. Valószínű a körülötted levő embereket sem érdekli. Örülj hogy ilyen jó a kapcsolatod vele.

2021. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Szoktam, sőt nekem anyukám fizeti általában a dolgokat, mert nekem még nincsen rendszeres fix keresetem. Soha nem gondoltam, hogy ez ciki lenne. 22/L
2021. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen anyóssal járok “shopizni”, nem érzem cikinek.
2021. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok, van férjem, gyerekem, de szeretek anyummal vásárolni, utazni.
2021. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egymás vásárlási szokásától kiver a víz minket, ezért anyámmal már tinédzserkoromban beszüntettük az együtt shoppingolást. A lányommal sem vagyunk egy hullámhosszon (lehet, velem van a baj), ezért vele sem megyünk együtt vásárolni. Tíz éves korában egyszer anyámmal vettek együtt nadrágot, az nagyon bejött mindkettejüknek, úgyhogy a lányom (most 20 éves) azóta a nagymamájával jár vásárolni. Szerintem ez se ciki. Meg szerintük sem, különben nem csinálnák.

Viszont étterembe, akárhova szívesen megyek mindkettőjükkel, akár együtt, akár kúlön-külön, az se ciki.

2021. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak a kamaszok érzik cikinek. Egy felnőtt nő miért ne menne el az édesanyjával vásárolni? Vagy akivel csak szeretne? Én is szoktam, 23 éves vagyok.
2021. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk együtt vásárolni. Legutóbb akkor, mikor az esküvőmre néztünk cuccokat; cipőt meg ilyesmit. És nagyon jól éreztük magunkat. Ez még a covid előtt volt, mert azóta nem voltam otthon: a vásárlás után beültünk kajálni egy helyre aztán fagyiztunk. Igazi csajos nap volt. 28 éves vagyok, anyukám 60. Nekem nem volt ciki egyáltalán.
2021. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!