Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem fogadja el...

Anyám miért nem fogadja el hogy a pasim cigizik, vannak tetkói, de attól még szeretem, és nem az ő élete, hanem az enyém?! 17L

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves. Igen, kicsit durvább stílusa van, ilyen Lil Peep beütés, de szerintem semmi gond nincs vele, nem bűnöző meg semmi. De anyám szerint hozzám egy "normális" pasi való...Hogy értessem meg vele, hogy én őt szeretem, és nem azt akit ő elképzelt nekem?

2021. máj. 21. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell megértetned vele, úgy sem lesz hosszútávú a dolog.
2021. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem a cigivel meg a tetkóval van baja, hanem hogy egy gettópatkánnyal kavarsz. Lehet, hogy nem bűnöző, de majd figyeld, merre megy az élete hamarosan. Bejönnek a rosszfiúk, mi? Majd figyeld a saját életed is.
2021. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Lil Peep? Egy agyonvarrt drogos neked "kicsit" durvább stílus? Érdekes ízlésed van...
2021. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
XXD
2021. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább a Marilyn Manson stílusú pasikkal kezdj, jobban bejönnének neked.
2021. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Nálam anno ugyanez volt a helyzet. Mindenki ellenezte először a kapcsolatunkat ezek miatt a dolgok miatt. Emlékszem még a facen is lecsekkolták az exem, akinek a profilja hagyott némi kivetnivalót maga után. Az akkori barátom ennek ellenére az egyik legnormálisabb férfi, akit valaha megismertem. Amikor nálunk volt mindig nyitott a családom felé, sokat beszélgettek, segített is anyának a férfiasabb dolgokban (szüleim elváltak,így nem volt férfi a háznál). Bátyjáimmal is összebarátkozott és szép fokozatosan lenyugodtak a kedélyek, mert megismerték és rájöttek, hogy nem egy link alak. A családtagok (jó esetben) féltik egymást, addig örülj, amíg aggódik érted valaki. A párodnak nyitni kell a szüleid felé, ha komolyan gondolja veled. Addig meg ne csodálkozzon, hogy le akarnak téged beszélni róla, mert legyünk őszinték az első benyomás alapján sok mindent le lehet szűrni. Ami nyilván nem mindig releváns, de bizonyítsa be, hogy valóban egy megbízható, normális ember, aki mellett biztonságban tudhatnak téged.
2021. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
szerintem csak félt, hogy belevisz téged is a rosszba –egyébként ezzel tényleg érdemes vigyázni.
2021. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom azt hiszi narkos, ha az en lanyom hozna haza egy narkost olyat adnek mindkettonek mint ide kanizsa
2021. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Utolso vagyok nekem volt olyan kapcsolatom sajnos ami ezert ment tonkre (nagyreszt...) ezt csak az igenytelen nok turik el vagy akik sajat maguk is szivnak orrba szajba vagy azok akiknek semmi onbecsulese😀

Tizenevesen nem szamit osszejarni kurelgatni de csaladot alapitani egy ilyen semmire valo alakkal.. hat nemtudom.. lassu ongyilkossag😖

2021. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Rákerestem ki ez a LiliPipi. Ha egy ilyen az utcába bejönne, már ráengedném a kutyát.
2021. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!