Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szerint a tánc lányos....

Apám szerint a tánc lányos. Miért nem fogadja el azt amit szeretek?

Figyelt kérdés
Apámnak nem tetszik, hogy szeretek táncolni mert szerinte nem férfias, szeretem a focit, autókat meg ilyeneket de a tánc fontosabb mert jó érzés, a száguldás is jó érzés de azért büntetnek :D meg szerintem nem lányos. Jó nem a balett érdekel meg ilyenek hanem hiphop félék. Jó csapatban vagyok, jók vagyunk és jól haladunk. Apám meg már évek óta le akar beszélni róla. Mi baja van?
2013. máj. 23. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Hát, szerintem pont a hipihopi a bzis, nem mellesleg nevetséges... Ismerek amúgy egy profi balettáncos pasit, nagyon is hetero... És legalább elegáns.
2013. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Jajh. Ne hallgass rá, csak le akar húzni. Barátnőm édesapja is ilyen volt, cseszegette a lányát évtizedekig, "ez egy férfias szakma", "nőként semmi esélyed".

Barátnőm kitartott az álmainál és most azt csinálja, amit szeret és jól is keres vele.


Ne hagyd magad!

2013. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj Apuék idejében nem volt táncikálás, ott katonaság volt, utána vagy közben házasság és család, fiatal korukban meg kártyáztak stb csavarogtak

A mai világban nehéz elfogadni egy ilyen burokban felnőtt szülőnek hogy a fia, lányos dolgot csinál, nem mellesleg hány olyan "művész" van a világon aki nem tartja a kapcsolatot az otthoniakkal pont ezen okból kifolyólag, mert nem ilyen jövőt/foglalkozást képzeltek el a felnőtt fiúknak

Addig míg nem visz le nyakadnál fogva a pincébe kiverni belőled a hülyeséget, addig szerintem nyugodtan csinálhatod

20/F

2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk szerintem a hiphop féle az pont nem lányos,viszont táncnak nevezni...hát inkább a rángatózáshoz van közelebb(már bocs).


Szerintem ha kellően kifejted a szüleidnek,hogy miért szereted és meghallgatod az ő érveit is és normálisan megvitatjátok,akkor szerintem jobb belátásra tudod bírni. Legalábbis gondolom.

2013. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
B*szottul nem lányos, pláne a hip-hop, én shuffle-zni szoktam és nincs benne semmi, sőt még jól is esik, és látványos :D
2013. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Fúú, már azt hittem a báltermi táncokról beszélsz, és nem értettem mi baja apádnak, de így már sejtem.

Hát a hiphop tényleg nem lányos. Nem tudom, lehet a mai csajoknak bejön, de engemet taszít ez a stílus, és aki ilyenekkel foglalkozik. Persze lehet már öreg vagyok ehhez, apád meg még inkább.

MOndjuk aa száguldásnál és autózásnál mindig jobb... Mégiscsak testedzés.

2013. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mantis religiosa ***** válasza:
60%

A tánc egyáltalán nem lányos! A tánc legtöbbször PÁROSAN, (EGY FIÚ-EGY LÁNY), végzett ritmikus mozgás zenére, általában adott koreográfia szerint.


Ez csak önigazolás apád részéről, mert sosem volt egy Fred Astaire, és ezzel az indokkal mentette ki magát, mikor táncolnia kellett.

2013. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
A hipp-hopp NEM tánc, és egy idő után kimegy a divatból.Ha idősebb leszel, akkor pedig nevetséges leszel.
2013. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Azért, mert sztem olyan önigazolást kereső macsó típusnak hangzik így, aki azzal próbálja a saját férfiasságát fitogtatni, hogy mindent leszól, ami egy bizonyos réteg szerint nem olyan kemény férfias dolog. A hip-hop sztem sem lányos (bár nem mondanám egy jó balett-táncosra sem azt). Sőt bizonyos vállfaja inkább fiúsak a mozgást és a cuccokat tekintve.

Sajnos az ilyen ellen nem tehetsz semmit, max. megmondod a véleményed, hogy szerinted nem lányos, és sok ember véleménye sztem sem. (és örülj, ameddig nem tagad ki emiatt, mert egy tánctanár ismerősömet konkrétan ki akarta tagadni a focista übermacsó nagyapja csak azért, mert nem focizni ment, hanem táncolni... egyébként sem értem, hogy csak azért, mert nem az ő elképzelései szerint él, de nem árt senkinek vele, miért tagad ki egy igazi szülő/nagyszülő egy családtagot...)

2013. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy b*zi, semmi bajom nincs a katonákkal és katonasággal de valamiért műtötték a szívemet és gondolom így már nem lehetnék katona, de ha kötelező lenne menni akkor nem sírnék miatta. Régebben minden katonás dolog érdekelt de már meguntam. Anyám nem mond rá semmit. Amikor motorozni akartam akkor az volt a baj. Az nem lányos, hanem balesetveszélyes, de még hogyha autóval vagyok akkor is szól, hogy lassabban menjek és óvatosabban. Szóval semmi nem jó neki. De akkor majd kipróbálom hogy soha nem megyek sehova, beülök a tévé elé zabálni és felszedek 20 kilót.Akkor fogadjunk az lenne a baja hogy miért nem mozgok.
2013. máj. 23. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!