Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem fogadja el...

Anyám miért nem fogadja el hogy a pasim cigizik, vannak tetkói, de attól még szeretem, és nem az ő élete, hanem az enyém?! 17L

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves. Igen, kicsit durvább stílusa van, ilyen Lil Peep beütés, de szerintem semmi gond nincs vele, nem bűnöző meg semmi. De anyám szerint hozzám egy "normális" pasi való...Hogy értessem meg vele, hogy én őt szeretem, és nem azt akit ő elképzelt nekem?

2021. máj. 21. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Aaaam. Tetovált lány vagyok, aki cigizik. Nem érzem és nem tartanak gettópatkánynak. 17 évesen lett először tetoválásom. Az életem jó irányba halad, 25 évesen hitel, meg minden szarság nélkül épül a házam pl.

Úgy gondolom, aki egy embert a tetoválása alapján így el tud ítélni, az egy befásult roncs. Tipik a saját háza táján sepregessen; másban a szálkát…

Hozzáteszem dolgos csaj vagyok, kicsit zárkózott, de nyitottam a párom családja felé. Lehet a szüleid nem csak a külső alapján ítélték el, hanem a viselkedése is olyan, amit talán én sem néznék jó szemmel a lányommal kapcsolatban.

Szerintem próbáld a párodat elsősorban bevonni a családba és a szüleidet is kérd meg, hogy adjanak neki esélyt. De nem a szüleidnek kell “pitizni” a srácnak, a srácnak kell tenni érte, hogy elfogadják, bizonyítson.

2021. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Van még egy pár lány akinek az ilyen stílusú pasi jön be.

Azért óvatosan.

2021. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha tényleg úgy néz ki, mint ez a tini rapper, akkor én sem vágnék hozzá jó pofát. Más az, amikor egy szép tetoválás van a karon/háton meg mikor valakinek össze van firkálva még a nyaka meg a feje is.

Ha valóban ilyen szinten szét van tetoválva a pasid, akkor szerintem azért is aggódhatnak, mert ilyen tetovalásokkal maximum segédmunkás karriert futhat be, mert egy normális munkahely sem vesz fel ilyen arctetoválásos embereket...

2021. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
nálunk is ez volt, aztán meg nem rakathattam piercinget a suncámba
2021. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolja a stílusa miatt hogy nehogy belevigyen a bajba. Beszéld meg vele hogy nem lesz probléma ha bele vinne rosszba akkor se mennél bele
2021. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
Köszi, nem vagyok fent társkeresőn, így húzhat bárki ahova akar. Szerintem nagyon rossz irányba próbálsz tippelni velem kapcsolatban vagy akár a páromat illetően. Örülök, hogy leírtad a véleményed, én is tartom továbbra a sajátom. Fröcsögni meg minek? Nem lesz jobb sem rosszabb, maximum neked okoz egy extázist estére..
2021. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos már nem vagyok 17 éves de tini koromban sem jöttek be az ilyen férfiak. Vagyis inkább úgy mondom, hogy a fiúk. Lehet csalogató a rosszfiú kinézet de nem érdemes...
2021. máj. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!