Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondják azt, hogy az...

Miért mondják azt, hogy az anya-fia kapcsolat különleges?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
mert az 😀
2021. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, nem vagyok sem fiú gyerek, sem fiús anyuka, de van két öcsém, és tényleg különleges tud lenni az ilyen kötelék. Főleg, mert az én egyik öcsém nagyon hasonlít személyiségileg anyukánkra, így együtt szoktak poénkodni stb.
2021. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Az enyém nem különleges, de másnak lehet.
2021. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

#2 és ez miért különlegesebb mint pl egy apa-fia, vagy apa-lány kapcsolat?

Amúgy szeeintem nem különlegesebb mint más szülő gyerek kapcsolat tud lenni, de szerintem ezért mondják mert a kisfiúk nagyon anyásak az anyukák mrg hajlamosak elkényesztetni a kisfiukat.

2021. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
#4, ki mondta, hogy különlegesebb? Az volt a kérdésben, hogy miért különleges, és én sem mondtam egy szóval sem, hogy különlegesebb bárminél.
2021. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2021. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiús anya vagyok, igaz, még kezdő, csak két éve "gyakorlom a szakmát". Szerintem is pont ugyanolyan, mint bármilyen más szülő-gyerek kapcsolat. Ha lányom lenne, ugyanilyen módon és ugyanennyire szeretném. Nem gondolok extra elragadtatással arra a tényre, hogy hímnemű.
2021. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jó, hát nekem 3 fiam van, így persze, hogy annak érzem. az apjukkal egyiknek sem olyan szoros, mint velem. de ettől még nem gondolom, hogy ez azért van, mert ők fiúk
2021. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van lányom is ,fiam is, mind kettő ugyan annyira különleges.
2021. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!