Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te is érzed ezt a különleges...

Te is érzed ezt a különleges érzést?

Figyelt kérdés
Édesanyám iránt olyan imádatot es szeretetet érzek,amilyet senki iránt nem tudnék. Ő az egyetlen ember ,akit barmelyik porcikájárol felismernék,ha ezer nő közül kéne kiválasztani is. Egyedül őt imádom a földön,mast nem. Ti is éreztek ilyen hatalmas szeretetet édesanyátok iránt? Ha nincs mellettem mindig rá gondolok és,ha boltba megyek mindig azon gondolkodok milyen aprosaggal lepjem meg. Ha itthon vagyok mindig főzök neki,ha dolgozik kitakaritok,mire jön.. Folyton örömöt akarok neki szerezni.

2017. máj. 19. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Normális érzés. Jó gyereke vagy édesanyádnak.

Hány éves vagy?

2017. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ennyire azért nem.. biztos bennem van a hiba.
2017. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Én nem érzek ilyet.
2017. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez inkább hasonlít szerelemre... én a barátom íránt érzek így, nem az anyám iránt.
2017. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Amikor kicsi voltam azaz 8-13 körüli, mindig vele akartam lenni, ahova ment menni akartam én is, féltettem nagyon, nehogy v mi baj érje ot. Talán azért is mert apukám nem volt, korán elment, :( de azóta váltottam.

Szerintem nagyon fiatal lehetsz max ...12-13, szerintem, majd változni , enyhülni fog az érzés, de szép tőled ez az erős szeretet.

2017. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha 30 -50 közötti vagy akkor gáz.
2017. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én is igyekszem mondjuk, hogy kedveskedjek neki valami aprósággal, meg szerezzek neki örömet, ez a része normális szerintem, legalábbis nálunk családon belül igen.

De az, hogy folyton rá gondolsz, az nem egészséges. A randijaidon is folyton róla beszélsz?

2017. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom iránt érzek igy ....anyámmal nem volt jo soha a kapcsolatom. A parommal legalabb kolcsonos.
2017. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Én utálom , ő is engem szóval nem :D
2017. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát, babám, ha ivarérett korban vagy, akkor valami gáz van.

[link]

2017. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!