Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondta már apád/anyád neked,...

Mondta már apád/anyád neked, hogy dögölj meg/rohadj meg/mikor halsz már meg? Hány éves vagy, milyen nemű, és konkrétan melyiket mondta?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 14:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 valamilyen betegséged van?


Ebből is látszik, hogy rengeteg ember alkalmatlan arra, hogy szülő legyen... :/

2021. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#11, miután ennek kiderítése kooperációs hajlandóságom hiányában évekkel ezelőtt megszakadt, nem tudjuk XD

az biztos, hogy jó tíz kilóval kilógok lefelé a testsúly-magasságos táblázatukból (eskü hiányzik a táblának az a része, ahol az én adataim lennének), meg amikor legutóbb megnézték (az se most volt) elvileg a gerincem se úgy áll ahogy kéne. ennek összességétől elvileg már leállt a szívem, a tüdőm összezsugorodott és nem kapok levegőt, a szerveim nem működnek, és igazából a lábamon se tudok már megállni. nekem ebből még semmi nem tűnt fel, de biztos én vagyok hülye.

(elhiszem amúgy, hogy ez egy elég egyedi eset, mert hasonló kórképpel tényleg az elfekvőre kerülnek mások, de krvára jól esett volna gyerekként, ha egyszer egyetlenegy valaki félreteszi a táblázatokat, és inkább észreveszi, hogy ez a kicsi teremtmény valamiért mindennek dacára tökéletesen működik, igazán békén lehet hagyni. a mai napig jól működik amúgy, háromféle táncórára jár, lesétál huszonöt kilométert hetente, hogy kikeljenek a pokemonjai, és a tizenkét órás műszak végén még szaltókkal meg hasonló vicces dolgokkal szórakoztatja a munkatársait, ha sikerült kidobnia az utolsó vendéget is... lehet hogy tényleg beteg vagyok, de nem érdekel, és nem akarok tudni róla. a halál majd értem jön, amikor meg van írva az ideje, ezen változtatni akkor sem tudnék, ha a hátralévő időt is elcseszném a bszogatásukkal.)

2021. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hálistennek normális szüleim vannak, soha még csak hasonló sem hagyta el a szájukat. Annyira sajnálom azokat, akiknek ilyen idióta szülők jutnak. :(
2021. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a testsúly/magasságos táblázat azért nem épp az istenek könyve... :D
2021. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyum neéha dühében azzal fenyegetőzik hogy megöl ha nem teszem amit akar.
2021. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14, ne nekem mond, nekem feltűnt XD (bár akinek meg mondanád, az úgyse hallgat rád se, így jártunk...)
2021. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 nem is erőltetném, már megtanultam, hogy a hülyékkel nem kell foglalkozni, akkor se, ha családtag... :D
2021. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyanokat hogy minek szült meg minket.
2021. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Nekem még szerencsére nem mondtak ilyet, kitartást akinek igen.13 éves vagyok (no hate!pls),lány
2022. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!