Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám terhes és nem tudom...

Anyukám terhes és nem tudom mi töténik Ma mondta el nekem és az a helyzet hogy nem szeretem annyira a kisbabákat és félek hogy utána minden megváltozik anyumék a válaszom várják hogy én mit szeretnék de nem tudom, valahol akarok is egy tesót de nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 07:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora gáz, hogy egy gyerekre bízzák, hogy legyen-e abortusz vagy sem :(
2021. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Biztosan kicsit kevesebb figyelem fog rád irányulni, de mivel gondolom legalább már kamaszodsz, te magad is kevesebbet fogsz igényelni. Mire felnőtt leszel még 2-6(?) év, ezzel szemben a testvéred utána még évtizedekig, amikor 30-50-60 éves leszel is a testvéred lesz. Ez egy jó dolog, hidd el. Ha már ennyire "belevonnak" a döntésbe, mondd el nyugodtan anyukádnak a félelmeidet, hogy aggódsz, hogy minden megváltozik, és akkor biztos még jobban fog vigyázni, hogy ne sérülj. Azt szokták ilyenkor tanácsolni a szülőknek, hogy az idősebb gyereket csak annyira vonják be, amennyire szeretne bevonódni, ne erőltessék, valamint ne felejtsenek el közös időt tölteni az idősebb gyerekkel se, ne mindig a kicsihez kelljen alkalmazkodni.


A páromnak amúgy két sokkal kisebb testvére van, neki a szülei kifejezetten rosszul is kezelték a kérdést, mégis nagyon szereti a testvéreit, és nagyon várja, hogy ahogy egyre önállóbbak és felnőttebbek lesznek, "közelebb" legyenek korban.

2021. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Még jó, hogy az ő dolguk és döntésük. Vagy ha azt mondod, nem akarod, akkor elveteti?


Amíg nem te leszel a pesztra nem sok dolgod lesz a gyerekkel.

2021. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Én 17 voltam, amikor anyám benyögte, hogy terhes. Igaz, nem kérdezte meg, hogy vállalom e, de a baba születése után gyakorlatilag én voltam az anyja a picinek. Ő eljárkált dolgozgatni, szomszédolni, én meg a pár hetes /hónapos babát láttam el, mert anyám 'fáradt', pihenni akar. Volt olyan is, amikor egyszerűen nem tudtam megnyugtatni a síró újszülöttet, úgy ordítottam anyámmal, hogy jöjjön már haza mert sír a baba! Később én voltam, aki rohantam a bölcsibe suli után.

Most, hogy 26 éves vagyok, egyáltalán nem akarok gyereket. Valószínűleg én nem az anyai érzéseket, tehát nem az anya szerepet éltem át (hiszen nem én szültem) hanem a pótanya szerep jutott rám, de az aztán kínszenvedés volt. Gyanítom, ha elsőre a saját gyerekemmel élem meg ezeket először, nem lett volna ennyire gyötrelmes. Természetesen szeretem a tesóm, segítem ahol tudom, hiszen nem tehet róla, hogy megszületett, de egyértelműen tönkretette a fiatal koromat. Nem voltak barátaim, nem jarhattam sehova suli után, mert a tesómra kellett vigyázni.


Remélem a te édesanyád normális, és nem neked akarja szülni azt a pici babát.

2021. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó anyád jó nagy görény. Magának szülte a gyereket. Én simán otthagytam volna, mentem volna inkább kollégiumba, oldja meg ahogy akarja ha ennyi esze volt.
2021. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

tőlem is megkérdezték 13 éves koromban, mondtam hogy nem akarok


persze egyből jött a sírás hogy mekkora szemét vagyok mert elrontom az örömüket

2021. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
3%
Gratulálok édesanyádnak.te kirepölsz hamarosan és ott marad anyukád,kicsiveé.anyukáddal beszéldd meg,mit gondolsz
2021. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Lett tesód?
2023. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2023. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!