Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem erzem jol magamat itthon,...

Nem erzem jol magamat itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyummal es nevelo apummal elek, de nem erzem tul jol magamat. Ugy erzem elegge kivonnak mindenbol, es csak egy 3. szemely vagyok, es nem kapom meg azt a fajta szeretetet/ torodest toluk, amit szerintem kellene egy gyereknek. Apahoz 1-2 hetente megyek hetvegekre, ott azt erzem, hogy sokkal jobban figyelnek ram, es bevonnak a beszelgetesekbe. Meg van hatra nekem a gimibol, addig nem szandekozok elkoltozni anyamektol, de nagyon sokszor azt erzem, hogy en nem fogom ezt kibirni itt veluk. Szinte egy szot se beszelunk egy nap, en eltunok a szobaba (mint altalaban a tinik szoktak) mert ugy erzem, hogy felesleges es nem kivant szemely vagyok. Tehat persze a menekulest latom megoldasnak. Suliba szinten nem erzem tul jol magamat, nem jo kedvvel megyek be, es az egesz osztalyba nem talalom a helyemet (persze vannak akikkel joba vagyok). Mi lehetne a megoldas, hogy ne erezzem ilyen rosszul magamat? Mert meg par evig kitartani nem konnyu, es felek, hogy ez eldeformalja a szemelyisegemet, meg ugy igazan alig tudom jol erezni magamat, mert akkor is tudom es eszembe jut, hogy elobb-utobb ugy is haza kell jojjek anyamekhoz, es minden kezdodik elorol.

2021. jún. 15. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Apudhoz is koltozhetsz ha ők ilyen figyelmesek, persze 2 hetente pár óráig könnyű.


Nem kell mindig otthon kuksolni a szobában..

2021. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki itt a nyár.
2021. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Menj el a barátaiddal. Én örültem volna ha kevesebb figyelmet kapok anno otthon. Legalább nem nyaggatnak. Találkozz többet apukaddal, nagyszüleiddel is.
2021. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es nem csak par orakra, olyankor az egesz hetveget toltom ott
2021. jún. 16. 16:46
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as megertelek, az se jo, ha valakinek konkretan belemasznak a maganeletebe
2021. jún. 16. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg eldöntheted, hogy melyik szülővel szeretnél élni.
2021. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eldonthetem igen. Csak szeretnem kijarni a gimit, emiatt nem valtanek sulit
2021. jún. 17. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sulit váltanod. Akárhonnan is bejárhatsz. Ha annyira messze van, lehetsz koleszos, és akkor majd oda jársz haza, ahol jól érzed magad.
2021. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!