Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magán finanszírozott műtétem...

Magán finanszírozott műtétem lesz, a szüleim nagyon ki vannak akadva. Jogosan?

Figyelt kérdés

Nem azért akadtak ki, mert féltenek a műtét komplikációitól, hanem mert 2 millió forintba kerül. A saját pénzemből fizetem természetesen.

Ez nem szépészeti műtét, hanem az egészségem, életminőségem múlik rajta. (nem szeretném kifejteni, ne ismerjenek rám az ismerősök)

Nem támogatnak, inkább lebeszélnek, veszekednek velem. Egy telken élünk, így mindennapos probléma.


Jogos ez? Hogyan kezeljem?


2021. jún. 16. 16:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
Azt csinald, ami neked jó.
2021. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%
Hát,.. Bármilyen okból is akarod a műtétet. Legyen jó vagy rossz (de itt pl. írtad is hogy az egészséged miatt szóval az 100%-ban jó ok) okod a műtétre, te felnőtt vagy és az a te pénzed szóval ne foglalkozz a családoddal. Egyáltalán miért sértődtek be? Nekik jobban kell az a pénz vagy miért?
2021. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem jogos, de vannak, akik ilyen hozzáállásúak, bár nem értem, hogy ha egészségügyi oka van, akkor mi a bajuk. Nem kellett volna elmondanod, hogy mennyibe kerül.. Hagyd rájuk, majd abbahagyják a veszekedést.
2021. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ők mindenen spórolnak (pedig egész jól keres mindegyikünk) és szerintük hülyeség erre költeni.
2021. jún. 16. 16:50
 5/25 Molyember ***** válasza:
26%

Fogászat, mi? :D

Ne foglalkozz velük. Kétmillió elég sok pénz, és ebben az országban sokan úgy vannak vele, hogy ennyit nem ér egy jó fogsor. Pedig de, többet is. Párkapcsolat, vagy akár egy állás is múlhat rajta. Eszedbe ne jusson lemondani róla.

Persze, tudni kéne, hogy hogyan álltok anyagilag, stb., stb., mert ha éhezés van, vagy kilakoltatás, akkor talán várhat egy-két évet, de minden más esetben nem jogos a felháborodásuk. Más autót vesz ennyiért, a fogaid tovább fognak tartani.

Ha nagyon nem hagynak békén, akkor egy bátor "Kuss legyen már!" felkiáltást javaslok, néha működik. Ha ezt veszélyesnek gondolod, akkor simán csak hazudj. Gondolom, nem kell pénzügyi kimutatásokkal szolgálnod feléjük, elég, ha te tudod, éppen mire költesz.

Kitartást, jó lesz az!

2021. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogászat.
2021. jún. 16. 16:52
 7/25 anonim ***** válasza:
99%
Nekem endometriózis lesz magánban. Tb alapon èvek a vàrólista, és megőrülök a fájdalomtól. Tojd le, te érzed a te egèszsèged.
2021. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

"és szerintük hülyeség erre költeni."

Egészségre SOSEM hülyeség költeni, ha nem szépészeti csak (kivéve fog mert arra akkor is)

2021. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

nem szeretném kifejteni, ne ismerjenek rám az ismerősök


igen, egészen biztosan nincsen rajtad kívül senki kerek e világon, akinek ilyen baja van és műteni fogják.

2021. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Örülj neki inkább, hogy megteheted, van miből!

És nem tőlük kell kérned, mert nyilván nem adnának.

Ne törődj a véleményükkel, ha ennyi pénzt össze tudtál rakni, majd spórolsz még, ráérsz!

2021. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!