Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14-15 éves...

Elengednéd a 14-15 éves lányod normális rövid farmergatyába a városba?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 18:43
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
10%

Rövidnadrágban igen, de nem zsebkilógós, provokatív villantósban. Arra ráér később ha még mindig ilyen vágya lesz.


Titokban azért remélem, ha lányom lenne nem ilyen közönséges ízléssel bírna.


Igazad van. Az a baj , hogy a mai fehér európai fiatal lányok egyre jobban erkölcstelen ribivé válnak. Haspoló, picsagatya.Ki van a derék , fenék meg a has.Szánalmas. Aztán csodálkoznak miért van nemi erôszak.Pedig ôk vonzák magukra a bajt.

2021. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%

40 fokban? még a télikabátot is ráadom!!


milyen hülye kérdés

2021. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%

Ja, azért eriszakoktak meg egy túrázó, bajancsis6, hosszú nadrágos, kabátos nőt Pest melletti erdőben mert magára vonzotta az oktozkodessel mi?


Mi a baj a haspoloval, rovidgatyával? Akinek jó teste van, annak hosszú farmer pólóban is olyan szexuális kisugárzása van hogy magára vonzza a tekinteteket.

2021. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ a lány szerint mi a normális 😀 Ha kivan a fél p*csája akkor nem. De normális rövidnadrágban természetesen mehetne. Rohadt meleg van.
2021. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

11-es a strandon meg bikiniben vannak képzeld! Sőt még a nagyikák is! Ezt a fertőt 😂 Abban egyetértünk hogy kislányok ne öltözzenek úgy mint egy 18 éves, de ez nem a gyerek ízlésén hanem a szülőn múlik igazából.

Az erőszakot pedig nem kell elkövetni. Talán a férfi valamiféle vadállat aki egy kivillantott comb láttára nem tudja fékezni magát? Elég középkori a gondolkodásod 🙄 Az áldozatot hibáztatni a legnagyobb butaság, a lányodnak is tanítsd ezt meg!

2021. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10%
#13 Nincs baj a haspólóval, de aki közelebb van a 10-hez mint a 20-hoz az inkább ne járjon félpucéran a városban.. hiába csinos, sajnos vannak elég beteg pasik a világban. Anélkül is lehet csinos, szép, hogy mindent kitesz a kirakatba.
2021. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán csodálkoznak miért van nemi erôszak"

nem az öltözködés miatt, megsúgom. ha amiatt lenne akkor azokban az arab országokban se történne erőszak ahol a nők szeme se látszik ki a ruhából. de ott is megtörténik. ha esetleg nem tudnád megsúgom: az alkalom, a lehetőség szüli a bajt, nem a ruha.

2021. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Én nem engedném el. Én sem jártam ilyesmikben, mégis tetszettem a pasiknak. Semmi szükség rá, hogy mindent kipakoljon, mint egy húsboltban. Szerencsére nekem nincs gyerekem, de ha lenne, csak lenne ennyi esze már 15 évesen. Ha nem, akkor természetesen támogatnám a prostituált karrierben, inkább, mint hogy gyárba kelljen mennie.
2021. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Rövidnadrág? Fejkendőt mindenkinek és hosszú szoknyát mint régen. A nyak is csak épphogy látszódhat ki. Ha annyira mutogatni akár valamit villantson bokát.

Nem értem ezt a kérdést. Még a gyerekek is rárnak rövidnadrágban. Szerintem a kérdező unatkozik és ismét kitalált egy provokatív kérdést.

2021. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

" Anélkül is lehet csinos, szép, hogy mindent kitesz a kirakatba."

Ez így van :)

2021. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!