Normális az ilyen anya?

Figyelt kérdés

A szüleim 9 éve elválltak, és különköltöztek. Én és a hugom apával maradtunk, anya elköltözött kb az ország másik felébe. Ma szólt a hugom, hogy neki éjszaka 2 órakkor írogat neki, hogy mi újság, meghogy fog-e menni iskolába a jövőhéten. Persze a hugom csak reggel látta az üzenetet, de nen tudta/tudtuk mire vélni. Szerintetek normális, hogy ilyenkor írogat?

A hugom 13 éves, én 16f


2021. jún. 6. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon ritka váláskor, hogy nem az anya kapja a gyerekeket, mert kb 99%-ban az anya mellett dönt a bíróság, ha az anya is azt szeretné. Szóval nem, anyukád nyilvánvalóan nem normális, ez több mindenből is látszik.
2021. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ébren volt éjszaka, akkor írt, most ez tényleg akkora gond? Én is írogatok éjszaka, ha akkor jut eszembe, max majd reggel megnézi, akinek szól, és válaszol.

Nyilván anyud nem kezdett el habzó szájjal tombolni, hogy mièrt nem válaszolt éjszaka, vagy igen?

2021. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hol itt a gond? Nem tudott aludni, megébredt akármi aztán írt.
2021. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak régebben ugyanezt csinálta vekem is, aztán később még hívogatott is éjszaka. Meg nem egyszer volt olyan, hogy az ajtónknál kopogtatott szintén éjszaka, hogy ő beakar jönni.
2021. jún. 6. 23:41
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként pszichés betegsége van, sokszor mindta régen, hogy hangokat hall, apámra majdnem rátámadt, mert azt mondta neki egy hang a fejében. Nem lett feljelentve, meg amúgsem csinált semmit, az orvosok írtak neki gyógyszert.
2021. jún. 6. 23:43
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Akkor egy beteg ember. Alkalmatlan a nevelésetekre, ezért vagytok apádnál, de ettől ő nem gonosz, hanem beteg.

A telefont meg le lehet némítani, ki lehet kapcsolni, amikor alszotok.

2021. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Thispain ***** válasza:
65%
Szerinted normális?
2021. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Normális az ilyen anya?"

"Egyébként pszichés betegsége van, sokszor mindta régen, hogy hangokat hall, apámra majdnem rátámadt, mert azt mondta neki egy hang a fejében."


Megválaszoltad.

2021. jún. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha beteg akkor nem haragudhatsz rá ez miatt, segítséget kéne kapnia.
2021. jún. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt nem értem, hogy miért baj, ha valaki este írogat egy olyan világban, ahol a telefon 0-24 minimum 5 méteren belül van a közelünkben. Ha zavar legközelebb némítsátok le a telefonotokat. Vagy repülő üzemmód. Majd reggel visszaírtok neki.
2021. jún. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!