Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14-15 éves...

Elengednéd a 14-15 éves lányod normális rövid farmergatyába a városba?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 18:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, burka a minimum, meg mellé van 4 emberem akik visznek körülötte egy paravánt, bárhova megy, nehogy valaki ránézzen.


Amúgy meg komolyan, nyáron mit vegyen fel? Szerinted egyedül lesz a városban rövidgatyában?

2021. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Aztán csodálkoznak miért van nemi erôszak.Pedig ôk vonzák magukra a bajt. - wow, téged sem az eszedért csípnek.


Érdekes, engem melegítőben támadtak meg, pedig ott aztán tényleg kinn volt a fél sggem meg mellem. Ja, nem, bocs, csak valami állati szinten lévő majom képtelen volt szocializáltan viselkedni. Bár a tkét felrúgtam a gyomrába úgy lendületből.

2021. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
23%

Mi a baj a haspoloval, rovidgatyával? Akinek jó teste van, annak hosszú farmer pólóban is olyan szexuális kisugárzása van hogy magára vonzza a tekinteteket.


Az a baj , hogy ribik hordanak ilyet mint a haspoló. Európa megérett a bukásra. Minding nevetni tudok amikor hallom , hogy sírnak a fehér európai keresztény meg ateista nôk a migránsok erôszakolása miatt.Persze ,hogy megerôszakolják ôket ha úgy öltözködnek mint egy lotyó aki a házas férfit csábítgatja vagy egy prostituált aki kuncsaftot keres.

2021. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
18%

Én nem engedném el. Én sem jártam ilyesmikben, mégis tetszettem a pasiknak. Semmi szükség rá, hogy mindent kipakoljon, mint egy húsboltban. Szerencsére nekem nincs gyerekem, de ha lenne, csak lenne ennyi esze már 15 évesen. Ha nem, akkor természetesen támogatnám a prostituált karrierben, inkább, mint hogy gyárba kelljen mennie.


YOU ARE RIGHT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2021. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, engem melegítőben támadtak meg, pedig ott aztán tényleg kinn volt a fél sggem meg mellem. Ja, nem, bocs, csak valami állati szinten lévő majom képtelen volt szocializáltan viselkedni. Bár a tkét felrúgtam a gyomrába úgy lendületből.


YOU ARE WRONG!!!!!!!!!!!!

2021. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

5 éves kora óta karatézik. Én fekete öves vagyok, de néha látom mit csinál..., nem lenne kedvem kideríteni, hogy élesbe melyikünk nyerne.

Nem féltem. Tudatos, nagy önismerettel, teli önbizalommal, magabiztossággal, jó kommunikációs készséggel. Nem lenne baja.


Nem is volt még soha.

2021. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!