Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor külön költöztetek nem...

Amikor külön költöztetek nem éreztétek úgy, hogy minden a ház körül a szülőkre marad, és hogy csak úgy ott hagyjátok őket?

Figyelt kérdés

18L

Én is gondolkozom a külön költözésen, viszont félek, hogy mindenki, a szüleim és a testvéreim is úgy éreznék, hogy csak úgy lelépek, és semmi segítséget nem kapnának tőlem.



2021. jún. 16. 19:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Mert csecsemők, hogy segíteni kell nekik?

Jesszus, három emberre marad a házimunka, most mi lesz? :O Te meg egyedül fogsz élni, egyedül fogsz mindent csinálni. Inkább te szegény, xar egyedül vállalni mindenért a felelősséget.

2021. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Hát, lehet önző vagyok ezek szerint, de az Én eszem inkább azon járt, hogy nekem kell elvinnem egy egész háztartást :D
2021. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én a szülői házban azt hallgattam folyton, hogy lófaxt sem csinálok (pedig de, porszívózás, takarítás, felmosás mindig, minden esetben az én dolgom volt, és hétköznapokon a főzés is), szóval mivel ugye úgysem csináltam semmit, ezért lelkifurdalás nélkül költöztem el tőlük.
2021. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát nekem a szüleim folyton azt hajtogatták, hogy segítsek be mindenhol.. Apámnak van valami a hataval, nehéz hajolnia. Anyámnak cisztája van és ő is nehezen hajol, gugol. Van egy húgom, 2 éves. És van 2 idősebb nővérem akik itthon élnek.
2021. jún. 16. 19:54
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja és annyi hogy én nem érzem úgy hogy mindenhol is be segítek. Néha segítek úgy érzem.
2021. jún. 16. 19:56
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, nem akarok rosszindulatú lenne,de ha a szüleid ilyen rossz egészségügyi állapotban vannak, miért kellett még Nekik egy pici baba? Ugye írd, h.2 éves a kistesód...
2021. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem úgy, eleve nem segítettem sokat, kb anyám csinált mindent, szégyen vagy sem. Aztán persze a magam háztartásában nem volt kecmec és mindent nekem kellett, takarítani, főzni, vásárolni..
2021. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg arra gondolni, hogy normális ember nem arra gondol a gyerek születése pillanatában, hogy de jó, lesz még egy bejárónőm...
2021. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális házimunkáról beszélsz, akkor azt simán megcsinálják. Ha komolyabb kinti tevékenység (tyúkok etetése, nagy veteményes gyomlálása), akkor ha nem bírják, majd nem csinálják. Ha viszont valami extra (kerítésfestés), akkor annyi időre hazamehetsz segíteni.
2021. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6.válaszolónak. Becsúszott és anyám nem akarta elvetetni. Felelőtlen vagy nem, ez van.
2021. jún. 16. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!