Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egyáltalán bárkinek is...

Van egyáltalán bárkinek is normális családja?

Figyelt kérdés
Elkeserítő a család rovatot olvasgatni, mintha egyáltalán nem lennének már a világon normális családok, normális szülő-gyerek, ill. testvér-testvér viszony. Az én családom sem problémamentes...Van köztetek olyan szerencsés, aki elégedett a családjával? Jöjjenek már pozitív példák is!
2021. jún. 19. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Én ismerek egy nagyon rendes családod. Apuka orvos, anyuka tanár, nem lehet rájuk panasz, jó emberek. A gyerekek (18 és 16 évesek) mindketten rendesek, okosak, fizikailag és mentálisan is egészségesek. Csodálom őket, amióta megismertem a családot.


Sajnos nekem nincs ilyen szerencsém, de azért nagyon örülök nekik és jó, hogy vannak még normális családok :)

2021. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy van, de gondolom itt pont nem azok fognak kérdést feltenni. Olyan mint az autószerelő, aki csak a rossz autókkal találkozik, így elkönyveli, hogy ez vagy az a típus rossz, holott lehet fut belőle ezer jó másik.
2021. jún. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy így van, de most kiélheti magát az is, akinek jó a családja. :)
2021. jún. 19. 00:45
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nincs, minden családban vannak konflitusok, sérelmek. A különbség az, hogy hogyan kezelik ezeket a családtagok.
2021. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Söt, ez olyan, mint Sigmund Freud, aki csak betegekkel foglalkozott és általánosított az összes emberre.:)
2021. jún. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek, ezt én is megfogalmaztam már. Tényleg nagyon húzós storyk szoktak itt lenni.
2021. jún. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, de sok családról meg sem mondanád, hogy mennyire elb*szott, mert az emberek szeretik megjátszani magukat mások előtt, hogy nekik milyen jó.
2021. jún. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

„ Nincs, minden családban vannak konflitusok, sérelmek. A különbség az, hogy hogyan kezelik ezeket a családtagok.“


Ez egész egyszerűen nem igaz. A problémák milyensége és mértéke teljesen változó családonként.

2021. jún. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk nagyon jó családunk van, a saját és a férjem oldaláról is. Értendő ez a szűk és a tágabb körre is. Szerető, boldog, támogató, kiegyensúlyozott.

Anyósom elég szeleburdi, de szeretem őt, a sógoraim és sógornőim pedig olyanok mintha a saját testvéreim lennének. A férjem további rokonait is imádom.

Van nála egy ág, akik eléggé elbszottak, de velük nem tartják a kapcsolatot.

2021. jún. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért írna ki kérdést akinek semmi baja? :)
2021. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!