Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez? Folyton leszólja...

Normális ez? Folyton leszólja más nők külsejét miközben ő meg egyáltalán nem ad magára és iszonyatosan

Figyelt kérdés

Anyukámról van szó. Ha például tvt néz, 100% hogy beszól valamit az éppen képernyőn látható nők külsejéről. "Úristen mibe van ez? Mi ez a smink? Fogynia kéne." és egyéb ilyen megjegyzések. Folyton fikáz mindenkit, a kolléganőiről is folyton pletykál hogy undorító a műkörme, minek szőkíti a haját nem lesz szebb, meg hogy miket hordanak. Ha valaki kövér az a baj, ha vékony akkor meg "csontkollekció". Miközben ő sem egy tökéletes alakú stílusikon vagy szépségkirálynő... inkább pont hogy neki nem kéne megszólalnia. A haja folyton lenőtt, össze-vissza áll, kinyúlt ódivatú ruhákat hord. Volt hogy apa szólt neki hogy ezt a pulcsit ne vegye már fel mert teljesen ki van szöszösödve, meg foszlik a varrás az alján. Ő és apu is sokat keres, de ő olyan szinten sajnálja a pénzt még a legolcsóbb dolgokra is hogy ez már szerintem túlzás. Állandóan a spórolást hajtogatja

mintha száraz kenyeren élnénk pedig sose voltak anyagi problémáink. Néha mondja hogy akar venni pár cuccot de ha arra kerülne a sor nyavajog hogy ő nem ad ki egy nadrágért több ezer forintot. Én ha vásárolok magamnak a kapott pénzből végignézi a blokkokat hogy mi mennyi volt, képes még a kukából is kiszedni csak hogy megnézze. Múltkor megbízott hogy vegyek neki púdert és vissza akarta velem vitetni mert Maybelline-t vettem nem a legolcsóbbat pedig nem is volt olyan drága... Már nagyon idegesít, de nem tudom hogy szóljak be neki úgy hogy ne legyen túl sértő


2018. márc. 8. 19:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
****kérdésből lemaradt hogy sajnálja a pénzt
2018. márc. 8. 19:31
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Nincs megelégedve magával.
2018. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Irigy arra aki csinos és ad magára,sok ilyen igénytelen nő van,ez a tipus a saját lányára is irigy és fuj ha csinos mer lenni v rendezett a haja stb..
2018. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Majd akkor szólj be, ha elkezd a te ízlésednek megfelelően méregdrága designer-cuccokat betárazni magának, és hetente a legmenőbb szépségszalonba jár, neked meg be kell érned a tavalyelőtti rucikáiddal, és örülhetsz, ha a legolcsóbb körömlakkra kapsz pénzt. 18-20 évesen meg elkezdhetsz magadnak lakásra gyűjteni albérletben, mert tőle nem látsz hozzá egy fillért sem.
2018. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Majd akkor milyen cirkusz lesz ha netán pasid lesz az ilyen anya akkor sárkánnyá válik h még a épp h felnőtt lánya is párra talált,akkor jön ki majd a frusztrácioja..
2018. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez az úgynevezett szálka és gerenda a szemben szindróma.
2018. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Szépen kibeszélted édesanyádat, gratulálok. Látszik, hogy örökölted a génjeit, kibeszéled a kibeszélőst.
2018. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, hogy ezt miért nem anyukáddal beszéled meg?Nem beszólni kell, hanem nap,mint nap kommunikálni.
2018. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Abban egyetértek veled, hogy egy nőnek minimálisan is, de adni kell magára. Viszont ez a helyzet még mindig jobb, mintha az anyukád úgy öltözködne, mint egy útszéli, illetve az egész fizetését “csini rucikra” költené.
2018. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mégis ki mondta hogy dizájner cuccokba kéne járnia? Csak azt írtam hogy őt nem érdekli a divat, tehát nem értem miért szólja le azokat akiket igen. Látom sikerült a lényeget kiragadni az egészből!

Normálisan beszélni nem lehet vele, szoktam neki mondani ilyenkor hogy ne foglalkozzon másokkal ennyire de akkor is csak pattog, értelmes választ nem tud rá adni hogy mért zavarja ha más olyat vesz fel ami neki nem tetszik!

2018. márc. 8. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!