Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet a baj a lányommal?

Mi lehet a baj a lányommal?

Figyelt kérdés

Tizenéves, középiskolás lányom van, és nem úgy viselkedik, mint a kortársai. Aggódom miatta.

A családtagjaival, velem is néha ellenségesen, közömbösen viselkedik, mintha nem is érdekelné mi van velünk, meg igazából senkivel. Néha annyira nem mutat semmi együttérzést, hogy rendesen megijeszt.

Elég durva kirohanásai vannak, nem tudja kezelni az indulatait. Nem tudom mit csináljak vele, legutóbb véresre verte a kezét a falon. Félek hogy ebből előbb utóbb baj lesz, és tényleg összetöri magát.

Az érdeklődési körei is szokatlanok. Késeket gyűjt, megszállottan érdeklik a sorozatgyilkosok és az ilyen szörnyűségek. Persze, nincs ezzel semmi gond, csak nyugodabb lennék, ha ékszereket gyűjtene, vagy fiúk után rohanna mint a többi korabeli, vagy nem tudom. Annyira furcsán viselkedik, múltkor is például elmentünk boltba, és az utca szélén meglátott egy döglött macskát. Odament, elkezdte nézegetni, megböködte bottal, aztán egy szó nélkül felállt és jött tovább. Egyszerűen csak morbid volt az egész. És még egy csomó ilyet tudnék mondani. Túlreagálom az egészet? Ez csak időszakos, minden kamasznak vannak ilyen hülyeségei?



2021. jún. 19. 23:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
71%

Én 37 éves nő vagyok, és én is szeretem a sorozatgyilkosokról szóló dokumentumfilmeket.

Még nem öltem meg senkit és verekedni sem szoktam :)

2021. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim válasza:
22%
Tuti sorzatgyilkos lesz😀
2021. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
77%
Majd kinövi, míg nem áll neki kisállatokat gyilkolászni és hasonlók, addig csak épp ezt a " balhés " korszakát éli.
2021. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
90%

A felsoroltak közül az indulatkezelési problémát látom gondnak.

Jó, nem szokványos a sorozatgyilkosok iránti érdeklődés, de pl nekem is volt korazakom mikor rengeteg dokumentum filmet néztem gyilkosságokról meg ilyesmikről.

Lehet hogy érdemes volna szakemberhez fordulni a kérdéseiddel.

2021. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim válasza:
61%
Miért baj az ha a lányodat nem az érdekli mint a többi 3 milliót? Ezért különleges!
2021. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
58%

Nincs vele semmi baj. Az én osztálytársaim fele ilyen volt, akkor virágzott az emó mint stílusirányzat. Tele voltak sötétséggel, kívül belül. Vagdosták magukat, hisztirohamokat rendeztek, és hülye regényeket firkáltak halottakról, gyilkosságokról, zombikról stb. Képzeld ma már rendes családanyák mind. Ki fogja nőni, nem lesz ilyen mindig, ne aggódj :) A lényeg, hogy ne cseszegesd miatta, mert akkor ellenségkép leszel.

32/N

2021. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem normális, az én húgom 16 éves, ő is van, hogy közömbös, bunkó, kiabál vagy ilyesmi, de nem veri véresre a kezét. A gyűjteménye meg az, hogy olyan videókat néz, az egyáltalán nem, de hogy döglött macskát bökdös, az több, mint bizarr. Szerintem el kellene vinned pszichológushoz, már csak azért is megérné, hogy tisztázzátok, hogy nincsen probléma.
2021. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
34%
Fiú létemre is ilyen vagyok,de azért van mert rohadtul elegünk van az világból :)))
2021. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim válasza:
86%
Volt egy osztálytársam a gimiben, aki nagyon hasonlít(ott?) a lányodra. Tény, hogy elvont kicsit, de rendes. Ha nagyon zavar, beszélgess vele egy kicsit a dolgokról, amik érdeklik őt is, hátha közös téma is akad(nézz meg vele egy dokumentumfilmet; random nevű youtube csatorna pl. szuperül fejti ki a dolgokat, érdekes). Szerintem közeledjetek egymáshoz és jobban meg fogod érteni.
2021. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
90%

Itt mindenki hülye?

Véresre veri a kezét és semmi gond majd kinövi, meg bököd egy halott állatot,de sebaj az is oké?! Rohadtul nem!!

Kérdező vidd el pszichológushoz, mert még a "csak simán" magát vagdosókat is ilyenkor szakemberhez viszik.

Komolyan a legtöbb válaszoló aki azt írta ez természetes nem normális...

2021. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!