Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked írna egy búcsúle...

Ha a gyereked írna egy búcsúlevelet, hogy öngyilkos lesz, és úgysem fogod megtalálni, majd pár év múlva hazaállítana, hogy egy másik országban kezdett új életet, jó munkahelye, családja van, boldog, mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés
Ha azért csinálta ezt, mert te nem engedted volna külföldre, és ha csak utazást, nem öngyilkosságot írt volna, több ideig kerestetted volna a rendőrséggel, és még a végén megtalálták volna.
2021. jún. 21. 17:37
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
95%
18. Igazad van. Még a leggázabb exemet is megtiszteltem annyira, hogy őszinte voltam vele szakításnál, ha másért nem, hát a magam becsületéért. Aki ilyenre képes az egy féreg.
2021. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon haragudnék rá. Azért gondold végig. Akármilyen a kapcsolat anya és gyereke között, de eljátszani, hogy öngyilkos leszel, és a szülő évekig keresm szenved nemcsak a bűntudat miatt, hanem mert nem tudja tisztességgel letemetni a gyermekét. Majd egy nap hazaállítasz, hogy te élsz és vírulsz.

Első reakcióm egy hatalmas pofon lenne, ha nem lennék ledöbbenve. De ez olyan rossz döntés, hogy épeszű ember ilyet nem csinál. Ha menni akarsz külföldre, akkor közöld, hogy elmész, majd írni fogsz .

2021. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként jó nagy hülyének kell lenni már alapból ilyet kitalálni, a mai világban bárki pillanatok alatt megkerül.
2021. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
92%

Tudom de minden nélkül semmi tudással biztos elbeszélgetett a szülő vele ergo az ő érdekében lehet aggódásból mondott ilyet a szülő ezért írtam amit írtam hogy biztos volt oka ezt mondani a szülőnek mégha attól függetlenül felnőtt ember azt csibál amit akar bár mint írtam van akinek a nagykövetség dobja vissza a vízum kérelmét és van akinek hiába van vízuma ha nem tudja előteremteni a napi kvótát se a megélhetésére aminek a számláján kell lennie pénznek és nem kevés pénz. Volt szobatársam mesélte de ő nem Amerikába utazott de nem fél milla hanem akkor volt 1 milla. Amcsiba nem tudom mennyi aminek kell lennie a számlán 2021-be ha kiutazhat.


Amúgy meg ha a szüleivel ezt megcsinálta ok nélkül mert az nem ok amit írt egy ilyen vita után majd eljátsza a feleségével és a gyerekeivel is és x év múlva beállít a feleségéhez hogy családot alapított és boldog de körözi a rendőrség bigámiáért és csak vállni akar, de a hatóságok megtévesztéséért is köröznék, mert ez is bűncselekmény, ugyanúgy a hamis adatokkal azt már a vizum kérésnél bukná nemhogy a repuloteren. De amúgy már a szülőknél bukik a dolog mert nincs semmilyen adata se személyi, se útlevél akkor hogy akar vízumot ezzel a katyvazzal? Simán kinézem az ilyen emberből hogy a családjával is megtenné ezt.

2021. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Hogy eltűnt a kérdező.
2021. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem azt várta hogy boldogan fogadnák a "feltámadt" gyereket? Ilyen rohadék húzás után?
2021. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom azt hitte, meg hogy majd itt kórusba szidjuk a szülőket. :D
2021. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
95%
25 Vagy már itt is inkább öngyilkosságot színlel....
2021. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
96%

“ majd pár év múlva hazaállítana, hogy egy másik országban kezdett új életet, jó munkahelye, családja van, boldog”


Ebben csak az a hiba, hogy aki annyira eletkeptelen, hogy odaalljon a sajat szulei ele es azt mondja “szevasztok, leleptem kulfoldre”, es inkabb ongyilkossagot tettetne, az valoszinu a falu hatarig nem jut el, nemhogy kulfoldre. A jo munkahelyrol, meg sajt csaladrol ne is beszeljunk.

Vagy a jovendobelidnek nem fog feltunni, miert nem mutatod be ot a csaladodnak? Es amikor par ev mulva hazatalalsz, es kiderul, hogy mindenki hallottnak hitt, azt hogy magyarazod be a sajat csaladodnak, gyerekednek, parod csaladjanak stb?😀


Es barataid nincsenek? Vagy nekik is bekamuznal egy ongyilkossagi levelet?

2021. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy ezeket amiket leírt a kérdező ilyen nincs, már bukik az egész azzal, hogy azt írja öngyilkosságot hazudik, de iratok nélkül nem tud sehol sem semmit csinálni, ország határon kívülre se jutna.



Ez maximum szervezett bűnözők csinálnak ilyet, ott volt az az eset, amikor hajléktalan férfiakat tartottak fogva embertelen körülmények között és dolgoztatták is őket, de ott se volt az, hogy a halálhírét terjesztették, de akkor ugye ebben a helyzetben nem annak a hibája, akinek a halálhírét terjesztik, hanem a bűnszervezeté.


Túl sok ilyen filmet nézett a kérdező. Ez a valóságban nem így működik.

2021. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!