Luca Panna kérdése:

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Alap dolgokat nem kérnek meg tőlem és nem csinálom meg, és még hazudok js mert nem meren elmondani, oersze ezutan nekem is rossz☹️. ezek szerint en semmirekello rossz ember vagyok aki csak art masoknak es nagyon gonosz, pedig nem, kedves szoktam lenni az emberekkel😭 , es mist a testveremet is megbantottam ☹️,

#elvárás #Semmirekllő #Alap dolgok nem meg csinálálása
2021. jún. 22. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Lehet ez dac
2021. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkor?
2021. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
lázadókor
2021. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Csak szimplan ilyen idoszakod van hogy a keres nelkuli alapdolgokat nem csinalod meg. Az is lehet meleged van, valami bant lelkileg vagy csak szimplan garfieldkodni vagysz es a garfieldkodas erdekesebb es kenyelmesebb. A hazugsag viszont csunya dolog de nem tudjuk miben hazudsz. A testveredtol meg kerj bocsanatot.
2021. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja abban hazudsz hogy nem mered elmondani hogy nem csinaltad meg? Ha nem mered elmondani az nem hazugsag az lenne hazugsag ha testvereddel megcsinaltatnad es azt hazudnad hogy te csinaltad meg. Azt hittem valami komolyabb hazugsag.
2021. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

Amugy cuki ez a kérdés es a kérdező is. 😄


Jót mosolyogtam és kuncogtam magamban.

2021. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Ráadásul még a helyesírásod is nagyon szar!
2021. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom tizenéves vagy
2021. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

gondolom tizenéves vagy és most hogy szünet van a szüleid elvárnák, hogy segíts be otthon egy minimálisat. Azt kellene belátnod hogy nem azért kérik ezt mert szívatni akarnak. Hanem mert nekik munka mellett jól esne ha hazaérve nem rögtön az fogadná őket, hogy még egy rakás dolgot meg kell csinálni, míg te egyébként egész nap otthon voltál és lógattad a lábad. :)

Szerintem ennyi tiszteled lehetne mindenkiben a szülei iránt, elvégre rengeteg mindent megtesznek a gyerekeikért.

2021. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Jól értem, hogy a szüleid nem szólnak, hogy pl. mosogass el, akkor te nem csinálod meg magadtól? Mondjuk az ilyenről nem tudom, hogy lehet hazudni... hiába mondod, hogy kész van, ha egyszer látszik, hogy nincs. :D
2021. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!