Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 18 éves fiadnak,...

Megengednéd a 18 éves fiadnak, hogy a medencében aludjon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 16:04
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
43%

#17


Akkor jobb félni mint megijedni alapon ne egyen soha többet senki tarhonyát, mert megfulladhat tőle?

Remélem nem ittál ma meg semmit, mert bizony a vizet is nyelték már félre úgy, hogy megfulladtak.

2021. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
55%
18 éves, azt csinál amit akar, ergo jogában áll megölni magát, mások veszélyeztetése nélkül, ha úgy tartja kedve. Szóval mindenképpen gáznak tartom, hogy ezt meg kell, hogy kérdezze. Mellesleg valószínűleg buliban sokkal extrémebb dolgokat is csinálhat a haverjaival, amiről kedves szülő nem tud, de ha már egy ilyentől félti az egyszem pici felnőtt fiát, akkor lehet jobb is.
2021. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
46%

21 Nem igaz, hogy nem fogod fel miről van szó. Egy olyan baleset teljesen más, ahol akaratodon kívül megtörténik veled valami, pl. lezuhan a repülő amin utazol. De minek szándékosan hülyeségeket csinálni, az esélyt megadni a tragédiának, ha lehet ellene tenni?

Sajnálom, hogy a tarhonyás példának a lényegét sem érted meg magadtól. Ezzel csupán azt sugalltam, hogy az élet nagyon törékeny. Sekély vízbe is bele lehet fulladni, és simán előfordulhat, hogy ha egy alvó ember víz alá bukik, akkor a számítások ellenére mégsem ébred fel. Nem abból kell kiindulni, hogy sérthetetlenek vagyunk.

2021. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
42%

#23 Gondolom te tipikus görcsös penészvirág vagy, aki este 8 után már ki sem mer lépni az utcára, mert elrabolhatják.


Nem irigylem az "életed", bár ezt még annak sem lehet nevezni.

2021. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
42%
24 Kifogytál az érvekből, ezért elkezdtél személyeskedni. A hozzászólásod alapján pont ezen a szinten vagy agyilag, nem is vártam tőled többet.
2021. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
87%
Mi értelme medencében aludni?
2021. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
69%

Engem oszt' nem érdekel,főleg, ha szólok neki, hogy ez nem jó ötlet. Okos ember a saját kárán tanul.

Ha meg a felfázás miatt elkezd görcsölni, akkor lesz szíves önmaga saját magára kihívni az ügyeletet vagy a mentőt, és ne ordítozzon nekem, amikor pihenni akarok. Ismétlem: Én szóltam, hogy nem jó ötlet. Ha nem szívlelte meg, így járt, én leveszem a kezem róla.

2021. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
42%

*más kárán tanul, a hülye a sajátján. Valahogy ezt lenyelte a guláta.

#27

2021. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%

Az első párszáz szúnyigcsípés után nyüszítve rohanna be...

Amúgy nem, telehullana minden szarral mivel így nem lehetne letakarni

2021. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
58%
Miért pont a medencébe? Ha kint szeretne lenni a hűvös miatt gondolom van még szabad terület a kertben. Amúgy én engedném, majd rájön, hogy nem akkora buli ez amikor szétmarják a szúnyogok vagy a legkisebb forgolódásra is belezúg a vízbe. Ha beleesik mindenképpen felébred, életveszélyben senki nem marad alva, nem is tudom, hogy honnan vettétek. A valaki belefulladt egy pocsolyába storyk olyan emberekről szólnak, akik vagy rosszul lettek és elvesztették az eszméletüket vagy eszméletlenre itták magukat. Az alvás nem ugyanez a kategória. Ahhoz, hogy valaki ne ébredjen fel mikor éppen víz alá kerül mindenképpen jelentős mennyiségű tudatmódosító is szükséges, ha ez is játszik, akkor nyilván nem engedném, de normál esetben hagynám rájönni, hogy mekkora hülye ötlet ez.
2021. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!