Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 18 éves fiadnak,...

Megengednéd a 18 éves fiadnak, hogy a medencében aludjon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 16:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
70%

Biztos hogy nem engedném meg.


Bár az én gyerekeim 20 éves korukig csak oxigénpalackkal medencézhetnek, a felügyeletem mellett. Sekély vízben is meg lehet fulladni, jobb megelőzni a bajt.

Pl 10 éves korukig gyomorszondán tápláltam őket, bele ne fulladjanak egy szem tarhonyába.

2021. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
18%

38-as, pofából lehet visszavenni. Lótúrót nem tudsz rólam, hogy ilyen hangnemben ugass. Ennyi erővel én meg azt mondom, hogy a magadfajta degeneráltak azok, akiknek a szent tündibündi csemetéikre rászólni luxus, azt csinál veletek/nálatok, amit akar, hiszen neki jogai vannak, kötelezettség meg sehol. Ne itt éld ki a frusztrációd, amit az okoz, hogy a gyerek diktál neked.

Ja és lehet pattogni, nálunk vannak szabályok, ha tetszik, ha nem. Képzeld, ezek mindenkire vonatkoznak, igen, a gyerekre is meg ránk szülőkre is, mert aki itt él, az elfogadja, nincs más opció. Érdekes módon normálisan is élünk, nincsenek ilyen alapvető kérdésekbeli hisztikék, mint hogy valaki idióta módjára nem biztonságos helyen akar aludni és jajj, nem lehet, milyen dolog, hogy korlátoznak. Ennyi. Ha az én házamban pl az a szabály, hogy nem mászkálunk meztelenül, akkor ez a szabály, ezt én is ugyanúgy betartom, mint ahogy elvárom (a meztelenkedést cseréld ki bármi tetszőlegesre).

2021. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
74%
Rugalmas bringás pólót mellközépig vizezze be, vegye fel, akkor még a dereka száraz marad, nem fagy le a veséje, viszont a kofortérzeten sokat javít.
2021. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy felesleges medencében aludni, mert fázni fog. Én simán a hintaágyban aludtam, de hajnalban bementem mert hűvös volt. Alvás közben a tested is lehűl, és nem úgy szabályozza a tested a hőt, mint amikor ébren vagy. Tehát éjjel alvás közben a hideg víz nem olyan kellemes, mint nappal a hőségben. Ennyit sem tud 18 évesen?
2021. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
18%
44, sokan nem..itt idétlenkedik rajta szondán etetős hülyeségével az egyik
2021. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!