Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom már mi tévő lehetnék?

Nem tudom már mi tévő lehetnék?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék elköltözni itthonról, ezt említettem is szüleimnek.


Nem panaszkodom, mert amúgy bármi volt, mindig támogattak, akár tanulmánnyal vagy egyéb céljaimmal kapcsolatosan.


Viszont egy ideje eléggé megromlott a kapcsolatunk, mert nekik pár hónapja nem annyira szimpatikus a párom, én viszont nagyon is boldog vagyok vele. Lassan kicsit olyan érzésem van, mintha ki lennék közösítve itthon.


Beszélni se tudok szüleimmel, hogy esetleg merre, vagy milyen programot csináltunk együtt vele. Semmit. Teljesen elfordultak tőlem ilyen szempontból.

Ezek ellenére, is mindig tisztelettel fordulok feléjük, segítek a ház körül, de ez alap.


Én nem akarok velük rosszba lenni. A kedvükért pedig nem fogok szakítani párommal.


Egyre gyakoribbak az összezörrenések.


Nagyon elkeserítő ez a helyzet.


22/L



2021. jún. 29. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy pár hónapja nem szimpatikus a barátod nekik


Miért most

Mi változott?

2021. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hiszik, rossz befolyással van rám, pedig semmi rosszba nem vitt bele, cigi, drog bármi. 🤷‍♀️


Tőlük nem tudom meg, mert konkrétan elzárkóztak.


Szóval én csak próbálkozok, "megfelelni".

2021. jún. 29. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ugy is költöztök, akkor csak bírd ki addig valahogy.
2021. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!