Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondanátok ezt anyukátoknak?

Elmondanátok ezt anyukátoknak?

Figyelt kérdés
Hogy a testvérének a férjét láttátok kihajtani egy közeli erdős útról az egyik lány ismerősötökkel hajnali 5 kor. Mind2en nagyon ledöbbentek mikor meglattam őket, a nagybátyjám köszönt a csaj eltakarta az arcát. Én dolgozni mentem. Szerintetek mégis ez mi lehetett? Álmomban nem gondoltam volna róluk. A csajnak is párja van. A nagybátyjám meg a csaj között kb 15 év korkülönbség van a nagybátyjám javára. Ez most az amire gondolok? Vagy ez most mi volt? Mégis mit csinalhattak hajnalban az erdőben?
2021. jún. 29. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Anyukádat miért vonod bele? Kérdezd meg a sógorodat, mit szeretne elmondani.
2021. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Szarvasgombát szedhettek.
2021. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Anyukámnak nem. Először a sógorommal beszélnék erről, de a beszélgetés után sem biztos, hogy bele akarnék szólni egy ilyen dologba. Ez az ő dolga/dolguk, a végén még évekig azt fogod hallgatni, hogy miattad váltak el.
2021. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt az anyukám testvérének mondanám el. Őt érinti. Az ő életéhez van köze. Én legalábbi s szeretnék tudni azokról a dolgokról, ami behatással van az életemre-hogy dönthessek a saját sorsom felől.És ne én legyek az a szánalmas nyomorult, akinek minden ismerőse tudja, hogy milyen csapodár a férje, csak én nem.
2021. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez biztos, hogy azért voltak ott, mert volt valami ?
2021. jún. 29. 20:00
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért mi másért lenne egy férfi és egy nő hajnali ötkor egy erdőben? És a nő miért takarta volna el az arcát? Mit gondolsz, fát vágtak?
2021. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Mivel rokonrol van szo, en kotelessegemnek ereznem. Ha azt kell hallgatnom, ha nem (evekig h miattam valtak) akkor is elmondanam, mer ha egyszer Meg veletlen az derulne ki, hogy lattam, de nem szoltam... Na akkor Mar joggal szolnanak Meg. El tudod te azt kepzelni, h elmennek hozzatok vendegsegbe, szegeny nagynened Meg epp meselne a ferjehez bujva, hogy tervezik a babat, vagy csak siman aradozna, milyn szerencses hogy ilyen Meg olyan Jo a ferje.... Hat en ra se tudnek nezni a sogoromra.
2021. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ibolyát szedtek.
2021. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
ezt már kiírtad egyszer pár hete
2021. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
89%
Vigyázz, mert eltüntetik a bizonyítékot.
2021. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!