Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti anyukátok elmondaná, ha...

A ti anyukátok elmondaná, ha valami pletykát hall rólatok és kikérné a ti álláspontotokat is vagy, vagy hallgatna és hülyének nézne?

Figyelt kérdés

Június óta azt terjesztik rólam, hogy rámásztam valaki barátjára és le is feküdtem vele. Pedig csak annyi volt, hogy beszéltünk (egy társasággal voltunk, semmi nem történt) és később ő nyomult, de leállítottam, le is tiltottam mindenhonnan, nem beszélek vele. Egész nyáron zaklatott..


Most visszahallotta valakizől, de nem hozzám jön és megkérdezi, hanem hallottam, hogy apámnak sugdolózza, hogy mekkora ribi a lányunk...


Nem az első eset, hogy ezt csinálja és úgy kezel, mimt egy kisgyereket, hogy amit mások mondanak szentírás. Persze, hogy azt mondta a pasas, nehogy a nője rájöjjön a dologra.


Direkt örül any, ha valami pletykát hall rólam és futhat apámhoz árulkpdni... Nincs mentség erre a viselkedésre.


2018. okt. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A középkorú nők mind ilyenek..
2018. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ő szegénységi bizonyítványa, ha a saját lányát nem kérdezi meg arról, amit hallott. Ezek szerint bárki által terjesztett mindenféle mendemondákat elhisz...

Sok a befolyásolható ember.

Természetesen ezzel nem azt szeretném mondani, hogy ne szeretne, csak a befolyásolhatóság, az, hogy a "másik felet meg se kérdezik" elég sok emberre jellemző.

2018. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszél apukáddal, hogy hallottad, amint anyud sugdolózik Rólad. Szeretnéd tisztázni a helyzetet, elmondod az igazat valamit apud tudomására hozod, hogy Neked rosszul esik és sértő, hogy a saját anyukád pletykál Rólad, de nem meri megkérdezni. Majd Anyuddal is elbeszélgetsz....
2018. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont most panaszkodtam egy másik kérdésnél, hogy az én anyukám milyen pletykás, ráadásul át is költ mindent, de ekkora görény, már elnézést, de sose volt.

Nagyon rosszul érintene, ha a saját anyám ennyire nem bízna bennem, hogy bárki szavainak előbb ad hitelt, mint az enyémnek. Szerintem sincs mentség az ilyesmire. Aztán az ilyenek sírnak majd idős korukban, hogy a gyerekeik nem látogatják őket.

2018. okt. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked most apáddal kell beszélned és megkérdezni hogy mit is csinálhattál volna másképp ha a mindenhonnan letiltás nem elég.
2018. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Anyam is hallott rolam pletykát..hogy fiuztam,nem kérdezett semmit úgy elvert egy 2 méteres mogyorofa példával hogy össze vissza pisiltem magam.Meg azért is elvert.Egy hónapig kek zöld hurkas volt a testem.
2018. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os, kár, hogy nem tudjuk, ki az anyád. Az ilyet úgy el kéne verni, hoogy a nevére se emlékezuen.
2018. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!