Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretném kérni segítségeteket...

Szeretném kérni segítségeteket. Lassan két hónapja leszek együtt a barátommal. De a szüleimnek még mindig nem sikerült elmondanom,hogy van valakim. Az interneten ismertük meg egymást. Szerintetek hogy kéne elmondanom? (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés

A szüleim szerint amíg nem találkozok az illetővel nem lehetünk szerelmesek ugyanis nem tudom hogy néz ki. Pedig már tudjuk egymásrol hogy hogyan nézünk ki.:)

Ezért nem tudom hogy kéne elmondanom hogy az interneten ismertük meg egymást.

Kíméljetek magad negatív hozzászólásokkal.



2021. júl. 2. 10:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

#20

Ne viccelj már!

Elsőre bármelyik random pasiról akit felhoz, mit lehet tudni?

Ugyanúgy semmit.

Azt meg végképp nem tudom értelmezni, hogy "Ott császkál, jön megy, ki tudja miket csinál?"

Mit csinál egy bemutatkozó látogatáson?

Ül a fenekén és beszélgetünk, aztán mennek a dolgukra.

Vagy én nem értem, hogy miről beszélsz, vagy te.

2021. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
5%
Ja.. és ha messze lakik és valahol aludni is kell?na mindegy, ők tudják (vagy nem) xd
2021. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%

20-as, tényleg miről beszélsz? Vagy te úgy gondolod, hogy mindenütt az a divat, hogy feljön egy vadidegen és szülői asszisztencia mellett ráugrik a lányukra, miközben a szülők békésen elvonulnak hortyogni a másik szobában?

A pasi meg két dugás között császkál, jön megy és ki tudja miket csinál?

Megnevettettél!:D:D:D

2021. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%

Elmondod az egész történetecskét és majd megértik remélhetőleg.

Én 16 voltam amikor neten megismerkedtünk, 3hónapig kb nem is találkoztunk, több mint 300km távolság miatt. A szülők elég jól reagáltak. Apám úgy találkozott vele először, hogy egy hétig nálunk aludt. Azóta 3,5éve együtt vagyunk és össze is költöztünk.

Amúgy is, ha pl órákat beszélgettek skypeon vagy akármin úgyis észreveszik a szüleid.

2021. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne említsd nekik ezt a kapcsolatot. Megismertél valakit, szeretnétek találkozni aztán elkísérnek.


Utána meg majd lesz ami lesz.


Nálam is így volt. Mostmár 10 éve együtt vagyunk.

2021. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
67%
Végül is a videochat az már majdnem lánykérés nem? Majd jelentsd be akkor ha legalább adigg eljutottatok hogy találkoztok, mert ezt kapcsolatnak nevezni meredek.
2021. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%
akkro mond el nekik,ha élőbe találkoztok.fiut hivd el hozzátok.
2021. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, ha akarsz tőle valamit, akkor először ti ketten találkozzatok valami nyilvános helyen. Kávézó, söröző, cukrászda. Beszélgessetek, akkor pl. kiderül, hogy élőben is úgy gondoljátok-e mindketten, hogy érdekesek vagytok egymás számára. Ha ez megtörtént, akkor majd lehet továbblépni. Az nem baj, ha van egy kis titkos anyu-apu előtt. Ettől is leszel felnőtt, hogy valamit te intézel, a tudtuk nélkül. Szóval e miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod.
2023. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy sikerült?
2023. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!