Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már 19 vagyok akkor nincs...

Ha már 19 vagyok akkor nincs a szüleimnek joga eldönteni kivel lehetek együtt, igaz?

Figyelt kérdés

Idősebb a férfi akivel ismerkedem (39), de apum és anyum nagyon kiakadtak amikor megtudták hogy ennyi. De nekem mindig is az idősebbek jöttek be, szóval nekem fájt hogy el akarnak tiltani amihez amúgy nincs joguk már.


Szerintetek miért nem értik meg, hogy nem mindenki a saját korosztályához vonzódik?


2021. ápr. 29. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
85%
Ihh az jo oreg. Hat koltozz el es legy a magad ura aztan nem szolnak bele
2021. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
92%
Nincs joguk eldönteni, de eltartaniuk se kell. Majd tartson el az apád korú hapsid...
2021. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 A kérdező kommentje:
A férfi felajánlotta hogy hozzá költözhetek, csak még az lehet korai lenne. Meg azt mondták a szüleim ha oda megyek ne számítsak rájuk.
2021. ápr. 29. 19:38
 4/98 anonim ***** válasza:
84%
És milyen igazuk van.
2021. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
90%

Az én párkapcsolatomban is hasonló a korkülönbség. Fogsz kapni mindig is hideget-meleget, ha boldogok vagytok együtt akkor nem fog érdekelni és a hozzád közel álló emberek is meg fogják érteni.

Nálunk is nagy volt az ellenállás a családban, és hát én se pont így terveztem szerelembe esni. Idővel, ahogy megismerték, ahogy látták, hogy boldog vagyok, elfogadták. Sőt, nagyon szeretik is. A barátaim szintén. Adj nekik időt és ne harcolni akarj hanem türelmes lenni velük és megértetni,hogy szerelmes vagy, ez van, ezt el kell fogadni. Hogy mi lesz, azt meg senki sem tudja, majd kiderül.

2021. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
92%
Te döntésed, senki nem szólhat bele. De alaposan gondold át mit cselekszel. Ezen kívű mást nem nagyon lehet mondani...
2021. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
88%
Mindig igy kezdodik... elso két hétbe nagy szerelem, nem szamit a kor, majd o eltart stb. Oke, hogy odakoltozol, es a szuleid kitagadnak, de ha pl a pasi is kidob majd akkor mit csinalsz?? Engem nem erdekel ki kivel van egyutt, de az nem zavarna ha pl gyereked lesz 25-30 evesen az apja meg mar 45-50 eves? Ezek a hatulutoi egy ilyen kapcsolatnak, most meg egy szinten vagytok, de kesobb akkor leszel te Nő mikor o mar öreg bacsi... A kitagadassal nem ertek egyet, csak hagynám hogy a sajat karodon tanuld meg
2021. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
88%
Ha odaköltözik a pasihoz, kuss lesz a neve. Kitartottként úgy fog ugrálni ahogy a hapsi fütyül: de nyilván ez is a férfi célja.
2021. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
95%

Független a pasas?

Majd elválik idõvel, hogy mire számithatsz az életben.Járjál vele és kész.

2021. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
82%
"most meg egy szinten vagytok" Nincsenek. az egyik egy tinire gerjedő negyvenes, biztos egzisztenciával, a másik a butuska majdnem-gyerek, akit csak az nem használ ki aki nem akarja.
2021. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!