Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők, akik ugy...

Azok a szülők, akik ugy bánnak a gyerekkel, mint egy darab szarral, miert csodalkoznak hogy kesobb vissza sem szagol a gyerek?

Figyelt kérdés
Ertem hogy jajj hat o az anyja/apja, de ha szarul bánt vele, orul a gyerek hogy kiszabadulhatott vegre, akkor utana miert vannak felháborodva ha tobbet nem is hallanak rola? Volt mar vki ilyen helyzetben?
2021. júl. 3. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Miért vagy dühös?
2021. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen "oda sem szagol" helyzetben nem vagyok, de kb. 2 évben egyszer látogatom meg az anyámat.

Kérdésedre válaszolva, azért csodálkoznak az ilyen szülők, mert meg vannak győződve arról, hogy ők mindent a legtökéletesebben csináltak.

2021. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért csodálkoznak? Mert primitívek. Ostobák.
2021. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy csodálkoznak, ők is voltak gyerekek és fiatal felnőttek.

Látták, hogyan bánnak a nagyszüleik a szüleikkel és viszont és tudták nagyjából mire számíthatnak majd a saját gyerekeiktől.

2021. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes ilyen munkehelyi meg baráti, szerelmi kapcsolatokban is előfordul(hat), néha vicces, néha dühítő számomra a dolog :D.
2021. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert egy bántalmazó nem ismeri el szinte soha, hogy ő bántalmazó, még saját magának is hazudik. Az ilyenek meg vannak győződve, hogy ők mennyi "áldozatot hoztak", és milyen csodás szülők voltak.
2021. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert a saját fejükben ők a tökéletes szülők.

Legalábbis saját szüleimből indulok ki akik azzal dicsekednek, hogy milyen jól bántak velem mert verés közben sose törték el a csontjaim és olyan ügyesek, hogy maximalizálni tudják a fájdalmat a sérülések minimális szinten tartása mellett.

Aztán várják a dícséretet...


Felnüve úgy elköltöztem még a várost se tudják hol lakom.

Szökőévente meglátogatom őket de csak addig maradok amíg nincs gond.

2021. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
7- Vajon mi vesz rá téged, hogy meglátogasd őket?Komolyan érdekel, mik az indokaid.(amit én el tudnék fogadni indoknak, hogy hazajársz, pl. leköpni őket, vagy leordítani a fejüket, vagy ilyesmi)
2021. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Részben azért, hogy jól emlékszem-e milyenek, részben azért mert reménykedem hátha megváltoztak.
2021. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, hány éves vagy és mennyi időt akarsz elpazarolni, de SOHA nem változnak meg. Szembesítetted már őket azzal , hogy mi is az igazság?
2021. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!