Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gyerekes lett a végkife...

Nagyon gyerekes lett a végkifejlete édesanyám szülinapi ajándékának? 16/L

Figyelt kérdés

Vettem egy szál vörös rózsát, amire egy cetlit ragasztottam, amin csak annyi állt, hogy "szeretlek" és néhány szívecskét rajzoltam köré. Amikor előkészítettem az ajándékát, már akkor vadul vert a szívem és mosolyogtam. Kitettem az asztalra, aztán elbújtam és lestem, mit szól hozzá, mikor meglátta, elmosolyodott és sírva fakadt. Éreztem, hogy nagyon meg fog hatódni, de hogy ennyire... Én sem bírtam tovább, én is sírva fakadtam, odarohantam hozzá és szoros ölelésben ringattuk egymást, nem is tudom, milyen sokáig.


Szerintetek egészséges ilyen szintű érzelem anya és lánya között?



2021. júl. 13. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez a normális!


Aki szerint ez túlzás, az nem kötődik egészségesen az anyjához!

2021. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, teljesen normális. Az emberek egy része ritkán mondja ki, hogy szeretlek, mások meg elcsépelik. Egy születésnap nagyon jó alkalom erre.
2021. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Ez azelőtt vagy azután volt, hogy láttad anyud és a barátnőjét?
2021. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2021. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Az anyukák jobban örülnek ilyen ajándéknak, mintha kapott volna egy drága ékszerszettet, vagy hasonlót. Főleg, hogy még fiatal vagy. Nagyon ari meglepi volt 🙂
2021. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Hát ez nagyon +ható.

Tudod mit? Majd összejövök anyuddal, aztán hármasban könnyek között ölelgetjük egymást vacsora előtt.

2021. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát...tudod, rózsát leginkább szerelmes párok szoktak egymásnak ajándékozni...ahogy megfogalmaztad, hogy a szíved hevesen kalapált meg a többi...ez most vagy kitaláció vagy itt valami nem stimmel családon belül 😐
2021. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik érdemben válaszoltak, de tanulság: Többet nem beszélem ki ezeket a dolgaimat.
2021. júl. 13. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Olyan dicsekvésnek jött le, de mégsem, mert ezen nincs dicsekedni való.


"Kukkantsatok be az életünkbe, mi ily meghatóan éljük a mindennapokat."

2021. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
És nem tudom, törölték-e a válaszom, de ha itt mindenki beugat, akkor nem öleled meg anyukádat, akármennyire is akarjátok? Mert a gyakori szerint "nem egészséges"?
2021. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!