Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ciki, ha tetszik anyám szerelme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha tetszik anyám szerelme?

Figyelt kérdés

Anyámat véletlenül rajtakaptam egy másik nővel (akit amúgy ismerek), félreérthetetlen helyzetben (meztelenek, a nő rajta fekszik anyámon, csókolóznak, eszkimópusziznak, simogatják egymást, bókolnak egymásnak), ők szerencsére nem vették észre, hogy láttam őket és én is gyorsan továbbálltam, meg mondjuk már máskor is láttam, hogy lopva megfogják/megsimogatják egymás kezét, meg sejtelmesen egymásra somolyognak.


Olyan jó érzés fogott el, ahogy elképzeltem kettejüket, romantikus zenéket képzeltem magam elé, miközben ők összebújnak/ölelkeznek, szerelmet vallanak egymásnak, olyan jó volna a tudtukra adni, hogy örülök kettejüknek, mint egy fogyatékos, könnyes szemekkel mosolygok, ha rájuk gondolok.


Szerintetek ciki lenne, ha közölném velük az érzéseimet? Legszívesebben magamhoz szorítanám úket egy csoportos ölelésre, meg arra is gondoltam, vennék nekik valami kis közös, jelképes, plüss kabalát, örömöm jeléül.


Tényleg meghülyültem, mióta láttam őket úgy együtt, van hogy magamhoz ölelem a párnámat és arra gondolok, milyen szép a szerelem.


Hülye vagyok?/Hülye helyzetben vagyok? Megvalósítsak bármit is abból, amin itt agyaltam?



2021. júl. 13. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha közlik veled is milyen a kapcsolatuk, akkor kifejezheted nekik, lehetőleg szóban, hogy mennyire örülsz nekik. Kész. Amúg meg hagyd őket
2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Vagy elmondhatod, hogy láttad őket kézen fogva, és ahogy egymásra néztek, ezért ha jól sejted van köztük valami, aminek te nagyon örülsz
2021. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, semmi rossz szándék nincs bennem, csak szeretném valahogy ezt a tudtukra is adni, hogy mennyire örülök nekik, egyszerűen nem bírom ki, annyira cukik, édik együtt!
2021. júl. 13. 10:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszszándéktól függetlenül ez a magánügyük, akár örülsz neki akár nem. Ha úgy döntenek megosztják veled, akkor biztosítod őket a támogatásodról és elmondod, hogy örülsz nekik. Ha nem avatnak be, ne akarj otromba módon a magánügyükbe betüremkedni
2021. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem csinálok/mondok semmit, amíg ők nem közölnek ez ügyben bármit is, de nem lesz könnyű. Nem tehetek róla, madarat lehet velem fogatni, amilyen lüke vagyok, már az esküvőjüket tervezgetném!
2021. júl. 13. 10:40
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Fura vagy. Mármint én éppen ellenkezőleg, pont, hogy "mindenkinek legyen rossz és mindenki szenvedjen és rohadjon meg, nem feltétlen azért mert nekem se lenne jó, hanem csak úgy másnak miért lenne jó" típus vagyok.
2021. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
többéves visszatérő kamu
2021. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hm... Én sosem tudnék ilyen lenni, #6-os. Én annak idején azon is meghatódtam, amikor egy barátnőmnek összejött a szerelem. :)
2021. júl. 13. 10:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki?
2021. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szokatlannak gondolnám, hogy valakit az anyja boldogsága izgasson, de még mindig csak azt tudom mondani: Nem tudok mit tenni az érzés ellen és hogy imádnivalóak.
2021. júl. 13. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!