Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mekkora törést fognak szenvedn...

Mekkora törést fognak szenvedni a mai gyerekek felnőttkorra hála az fb függő szülőknek?

Figyelt kérdés
Tesóm gyereke amúgyis enyhén autista, picit visszamaradott mindenben, de ha ez nem lenne elég a tesóm mindennap rak ki róla képet, mindegy hogy a gyerek akarja-e vagy nem. 9 éves, eltudja dönteni mit akar, de az anyja még akkor is kirakja ha előtte bőgött, azt kimagyarázza leírásban, hogy "fáradtan hihi". A gyerek már volt hogy kiverte az anyja kezéből a telefont, csak hagyja békén, azt kapott azért is, hisz az egy iphone. Nem tudok vele szót érteni, mert rögtön idegbeteg lesz hogy "de a gyerek imád fotózni, egy modell lesz, ő is akarja". A barátnői mind ilyenek, mind pakolják ki a gyerekeket, de már abban se vagyok biztos hogy ők akarják-e... Nagyon durva, hogy ezeknek a nőknek tényleg a gyerek az egyetlen amit feltudnak mutatni és ennyire "büszkék" is magukra.
2021. júl. 16. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én őszintén örülök, hogy abban a korban voltam gyerek, amikor ezek még nem léteztek"

ez nekem is gyakran eszembe jut. nagyon sajnálom a kérdésben szereplő kisgyereket

2021. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
20 30 év mulva ki tudja mi lesz. Lehet azt sem tudjak amjd mi volt az fb.
2021. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Legjobb, mikor szerencsétlen gyereket elviszik egy profi fotózásra és látcik az arcocskáján, hogy baromira nem élvezte a dolgot. Persze a szülőknek kellenek a képek a fészre....
2021. júl. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
*látszik
2021. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
ritkan en is rakok ki kepeket a gyerekekrol, fontos esemenyrol, nyaralas stb, de nem sokat 1-2 kepet, es eleg ritkan. de az, hogy nap mint nap, nonszensz. a gyerekeim nekem meg zt sem engedik hogy csak ugy sajat magamnak fotokat keszitsek roluk, csak ha olyan kedvuk van, vagy olyan dolgot csinalnak, hogy ok kerik hogy keszitsek kepet roluk. es meg csak 9 illetve 10 evesek. a keresuket pedig tiszteletben tartom.
2021. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 egy korrekt szülő 😊
2021. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!