Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem engednek...

Mit csináljak ha nem engednek a szüleim sehova egyedül?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött,hogy márciusban összejöttem egy fiúval aki anyáéknak nem volt szimpatikus(mert cigány), megengedték hogy találkozzak vele(2szer) utána már azt sem engedték meg hogy facebookon írkáljak vele. Utána elmentem vele találkozni(titokban) csak apa pont arra jött és meglátott engem, hogy tőlük megyek haza. Rá 1 hónapra megint elmentem,és amikor megtudták elvették a telefonomat, és azóta nem engednek egyedül sehova. De már szakítottam vele, és tudják is, de nem bíznak meg bennem.Mit csináljak hogy újra megbízzanak bennem?

2021. júl. 17. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Ez úgy 14évesen elmegy... többnek nem nagyon nézlek...



2x átvágtad őket. Mit vársz?! Én sem bíznék meg benned ezek után

2021. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Talán be verd át őket
2021. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De mit csináljak hogy újra megbízzanak bennem?
2021. júl. 17. 11:23
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Elmentél találkozni vele, de tőled ment haza? Mivan? Most akkor ki ment kihez?

Mivel eltapsoltad a bizalmat ne csinálj semmit mert csak ront a helyzeten

Gondolom anyádék meg tudják milyenek a cigok

2021. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én mentem tőlük haza
2021. júl. 17. 11:26
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Vicces. Körkörös folyamatot akarsz játszani? Könyörögsz, jó leszel, megígéred soha többet nem leszel ilyen. Aztán mit ad az élet? 2 hét múlva megint ezt csinálod. Aki egyszer hazudott máskor is fog, anyádék pedig ezt pontosan tudják.
2021. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarjak hogy kilopkodjak a fel hazat
2021. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
nem kell semmit csinálni. Várj és legyél közben normális.
2021. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Kétszer hazudtál a szüleidnek, mitől bíznának benned?
2021. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Szakítottál vele, mert cigány ? Te sem lehetsz akkor jobb ember. Engeszteld ki őket és ülj le velük és beszéld meg velük ha ők engednek akkor te pedig ígérd meg nekik hogy tanulni is fogsz de ha!16 éves vagy akkor pedig ne szóljanak bele az életedbe. Többet ne verd őket át legyél őszinte. A fiú érzésével pedig ne játsz!
2021. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!