Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg mamámnak,...

Hogy mondjam meg mamámnak, hogy nem fogok 4 műszakos munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Jelenlegi munkahelyem(gyár) igaz nem fizet valami jól. 2 szombattal 170k körül kapok, de legalább 1 nappalos műszak van, nagyon ritkán van hogy délutános is van. Mamám állandóan azzal van, hogy hagyjam ott és menjek a másik helyre, ahol jobb fizetés van, de ugye 4 műszak van. Akiket eddig kérdeztem ugyan csak a 3 műszakról tudtak nyilatkozni, de mind azt mondták, hogy nagyon nem jó. Az alvási ciklus is teljesen felborul, az ember szívét is tönkre teszi ugye, minimum 10 év az életedből. Meg úgy őszintén én éjszaka aludni akarok, nem egy gyárban sz&pni.

2021. júl. 22. 20:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán, van köze hozzá? Nem vállalod, és kész. Innentől nincs helye a vitának, fogadja el.
2021. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nála ez nem ilyen egyszerű. Ha nálam nem ér el semmit, akkor megy tovább apámra, aki már csak azért is enged neki, hogy hagyja már őt is békén.
2021. júl. 22. 20:31
 3/37 A kérdező kommentje:
+Elleszek hordva mindenféle lusta semmirekellőnek.
2021. júl. 22. 20:33
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy tök igazad van a több műszakolás kicsinálja az embert, mond neki azt, egyébként gondolom felnőtt vagy s nem ő tart el.
2021. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
ha nem szabsz határt, egész életedben szolgája leszel.
2021. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és otthon élek még. A fizum felét odaadom szüleimnek, de azonkívül még ők tartanak el.
2021. júl. 22. 20:37
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Keress több pénzt mert ez konkrétan semmire nem elég és később sem lesz az, nem feltétlen kell a 3-4 műszákolásra gondolni, de kezdj magaddal valamit ha normálisan akarsz élni.
2021. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem engedhetsz neki, mert akkor újabb és újabb ötletei lesznek. Ha sehogy se hagyja abba, akkor nem szabadulsz tőle másképp, csak költözéssel.
2021. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem is tervezek 1-2 évnél tovább itt lenni.
2021. júl. 22. 20:48
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, ha 80 ezer körül adsz a szüleidnek akkor még mit tartanak el?!Nem tudom mekkora házatok de az az egész rezsire elég lehet egy nem éppen kicsi házban, főleg nyáron, fűtés nélkül.
2021. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!